Galiba hamileyim :)

Başlatan Balböceği, 19 Ocak , 2014, 12:37:29

« önceki - sonraki »

Balböceği

Selam arkadaşlar uzun zamandır gelmedim ama güzel bi haber vereyim şoktayım hala dün yaptığım testle hamile olduğumu öğrendim  :k06:

Kürtajdan sonra 15 20 günde bir adet oldum kanama sıfırdı ama bende 2 ay korundum geçen bıraktık, aslında emindim ama bu kadar çabuk beklemedim  :amin:

Inşallah bu kuzumu sağ sağlim hayırlı bir şekilde doğurmak nasip olur  :amin:

Balböceği

Aslında söylemeyecektim ama ne bileyim bu sefer başka bişey sanki  :k06: :k06:

bhrssyy

edacım cok sevındım ınsallah hayırlısıyla sag salım kucagına alırsın kuzunu  :amin:

hatice tanrıvar

hayırlı olsun canım allahım tez zamanda kucağına almayıda nasip eder :nazar: :nazar:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Edam çok sevindim inş saglıklı sıharlı kuzularımıza kavusuruz ayyyyyyyyy yupuyyyyyy

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ponçik

Seni merak ediyordum canim cok sevindim  :hieyt: insallah hayirli olur bebegin  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Canim çok sevindim insallah  saglikla kucagina
alirsin

zen_s

Eda çok sevindim senin için inşallah bu kuzunu sorunsuz sağlıkla kucağına alırsın 
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

makaron

Hayırlı olsun edacım allah bu kez sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun edacim cok sevindim insallah bu sefer hersey yolunda gider  :amin: :amin: :nazar: :love9: haber et doktora gidersen  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

GELSQMİNQ

EDAMM ÇOK SEVİNDİM KUZUM ALLAH SAĞLIKLA KAVUŞMANIZI NASİP ETSİN İNŞ

♣ ђคtเςє ♣

edaaaaa  :hello2: çokk sevindim canımm  :hello2: bi an eski konu sandım bi baktım yeni nasıl mutlu oldum anlatamam  :muzz: :muzz: Bende hamileyim bu arada yanlız kalmıcaksın :ehi:

kelebegimm

Hayırlı olsun edaaaa Ayyy daha birincilerin olması dun gibi ikinciler bile oluyooo :love9:
Rabbim saglikli sihhatli kucagina almayı nasip etsin canim :amin: :amin:

]

_inci_tanem_

Ayyy edacım çok sevindimmm :hello2: :hello2:

RABBİM  sağlıkla sıhhatle hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin kuzunu :amin: :amin:  hako artik abii oluyo  :nazar: :nazar: :nazar:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ponçik

Edacım ben de ilkinde 17ocakta hamile olduğumu öğrenmiştim, sen de Eylül annesi olacaksın inşallah  :love9: