27 Nisan , 2024, 11:51:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Saadet (Mutluluk) Canım Arkadaşım Hamile

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 26 Aralık , 2013, 11:25:56

« önceki - sonraki »

mutluluk

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Aralık , 2013, 11:50:56
Sevindim hayırlı olsun arkadasım,.Rabbim sağlık sıhhat içerisinde kucağına almayıda nasip etsin...
bekleyen arkadaslara da hep nasip etsin rabbim,,, :amin: :amin: :nazar: :nazar:

:amin: :amin: :amin:

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

mutluluk

Alıntı yapılan: ayışığı - 27 Aralık , 2013, 02:23:33
Allah hayırla kucağına almayıda nasip eder inşallah. senin adına çok sevindim umut oldun bana. senin gibi 4 yılı devirmiş biri olarak böyle bir haberi verebileceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum  ::)

canım kim olduğunu bilmiyorum ama seni inan çok ama çok iyi anlıyabiliyorum.sana sadece diyebileceğim çok ama ok dua et rabbime.gitmediğim dr lar hekim kadınlar kalmadı.ben cok fazla ziyeretlere gittim ve rabbime dua ettim bence sende öyle yap. :opucuk:

hatta hangi şehirde olduğunu bilmiyom ama imkanınız varsa mardinde sultan şeyhmus hazretleri var.orayı ziyeret edin.eşimle ben orayı şans eseri bulduk ve çocuk olmayanların orayaa gittiğini nete baktığımızda öğrendik.bence orayı araştırıp gidin derim.

hatice tanrıvar

Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

makaron

Canım kahve ve çayda kafein ve tein var. Bu maddeler rahim kasılması yapabiliyormuş. Kola ve çikolata da aynı şekilde. İlk başlarda vermedi drum. Şimdi açık çay kafeinsiz kahve içiyorum. Benım drum riskli gebelik konusunda türkiyede en ıyısı olabilir o derece yani. O nedenle her sözüne güvenıyorum.

xxcansuxx

saadet canım  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :occasion5: :occasion5:
çok çok çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sevindim  :flowers: :flowers: :flowers:
sağlıkla kucağına da al canım ne güzel haber bu rabbim büyük işte  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

mutluluk

Alıntı yapılan: makaron - 28 Aralık , 2013, 13:37:18
Canım kahve ve çayda kafein ve tein var. Bu maddeler rahim kasılması yapabiliyormuş. Kola ve çikolata da aynı şekilde. İlk başlarda vermedi drum. Şimdi açık çay kafeinsiz kahve içiyorum. Benım drum riskli gebelik konusunda türkiyede en ıyısı olabilir o derece yani. O nedenle her sözüne güvenıyorum.

aslıcım keşke benimde biran önce haftalarım çabucak geçseydi de daha rahat edecektim.çay içmiycem içersemde açık içem.limon yememde sakınca varmı

mutluluk

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Aralık , 2013, 18:22:59
saadet canım  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :occasion5: :occasion5:
çok çok çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sevindim  :flowers: :flowers: :flowers:
sağlıkla kucağına da al canım ne güzel haber bu rabbim büyük işte  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

evet rabbim çok büyük ona yüzbinlerce şükürler olsun.

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

makaron

Canım gecer merak etme. Bebeklerimiz allaha emanet. Bende çok limon yedim suyunu sıkıp içtim.

Canım bol bol esma oku, ya kayyum, ya latif, ya mubdi cok faydalı. Bir de ben her fırsatta ayetel kursi okuyorum. Sana da dua edicem. Ben çok kanamalar geçirdim. Her seferinde buda düştü diye hastaneye gittim. Çok şükür kesildi.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Canim ben de cok limon yedim hala da yiyorum çayimi da açık ve limonlu iciyorum

mutluluk

:amin: :amin: :amin:

aslıcım inş inş bu sefer kollarımıza alırız.seneye bu zaman yanımızda gezinirler. :amin: :amin: :amin: :amin:

mutluluk

ayşecim içeyim ben o zaman çünkü limonlu çaya dayanamam dediler içme ama acayip şiddetle canım istiyor

ยรlคภ๓คz göภlüm

İç anacığım limonsuz çayin tadi çikmaz

mutluluk