27 Nisan , 2024, 10:42:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Saadet (Mutluluk) Canım Arkadaşım Hamile

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 26 Aralık , 2013, 11:25:56

« önceki - sonraki »

birbuçukyıl

Tebrikler 500 süper bir sonuç maşallah :nazar:. Gözyaşları, üzüntüler sıra sıra diniyor.
Allah tamamına erdirsin inşallah.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun insallah sagliklan kucagina almak nasip olur  :amin: darisi siradakilerin basina  :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

zen_s

Tebrik ederim mutluluk Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 26 Aralık , 2013, 13:30:28
hayirli olsun insallah sagliklan kucagina almak nasip olur  :amin: darisi siradakilerin basina  :amin:
amin canım sıradakileri temsilen buradayım  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 26 Aralık , 2013, 13:31:38

evet canım sırada sen ve burcu varsınız... diğerleri de arkadan gelir inşallah. 2014 yılı bebiş yılı olsun

zen_s

Amin canım İnşaallah hamiş arkadaşlarımın duasıyla Rabbim bizede bebiş verecek  :amin: :amin:

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 26 Aralık , 2013, 13:44:32
Alıntı yapılan: zen_s - 26 Aralık , 2013, 13:31:38

evet canım sırada sen ve burcu varsınız... diğerleri de arkadan gelir inşallah. 2014 yılı bebiş yılı olsun
Ayşem sırada bizimi hissettin öncelik bizim yanee  :opucuk:

mutluluk

Hepinize ayri ayri tesekkur ederim.ins ins sizler bnm kadar beklemezsiniz.

mutluluk

Eski uyeler bilir beni.4 yil boyunca hep husrana ugradim. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

mutluluk

Ayy ksr bkmyin aglamaktan yazamiyorum.icimdekileri yaziya bile dokemiyor

asya81

Saadetim bugun aldığım en guzel haber allah sağlıkla kucağında görmeyi nasip etsin canım :nazar:  :amin: çok bekletti seni kıymetlin olsun sinmin gibi Saadet getirsin evinize

mutluluk

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mutluluk - 26 Aralık , 2013, 13:51:56
Ayy ksr bkmyin aglamaktan yazamiyorum.icimdekileri yaziya bile dokemiyor

canım çok normal, benim heyecanımı hatırlıyorsun değil mi? telefonda bile konuşamıyordum :D

zen_s

Nu bebişler sürpriz yapmaya bayılıyor valla uğraşıp duruyorsun tık yok sonra en umarsız zamanında cee diyorlar  :k06:

mutluluk

Evet aksam ustu yine boyle annemdeydim
Telden konunu yanlis isim yazarak acmustim.dun gibi hatirliyorum. ;D