29 Nisan , 2024, 20:05:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Mama vermeli miyim?

Başlatan buco, 06 Aralık , 2013, 00:14:55

« önceki - sonraki »

buco

Kızlar bebeğim kansızlık nedeniyle 2695 gr yani zayıf doğdu. İlk ay 700 ikincy 800 gr aldı. Şu an iki aylık 4200 gr. Sizce mama vermeli miyim? kilosu çok az.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

benimde cocuklarim cok kilolu dogmadi sütümde az oldugu icin arada yetmeyince mama veriyorum ayda bir kilo yada daha fazla aldi oglum kizimda öyle seninki biraz az almis gibi eger sütünü yetiremiyosan mamada ver arada derim
:nazar: :nazar:

zen_s

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 06 Aralık , 2013, 03:02:48
benimde cocuklarim cok kilolu dogmadi sütümde az oldugu icin arada yetmeyince mama veriyorum ayda bir kilo yada daha fazla aldi oglum kizimda öyle seninki biraz az almis gibi eger sütünü yetiremiyosan mamada ver arada derim
senin oğluna bayılıyorum  :nazar: :nazar: Bildiğin bal olmuş Allah nazarlardan saklasın  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: zen_s - 06 Aralık , 2013, 08:15:51
senin oğluna bayılıyorum  :nazar: :nazar: Bildiğin bal olmuş Allah nazarlardan saklasın  :amin:
tsk ederim  :flowers: :opucuk: :opucuk:

aşkitoom

cnm biliyorsun benim kızımda 37 haftalık doğmuştu 2600 doğdu.sütümde yaramıyordu,şimdi 2.doğumuma az kaldı.bunda sütüm yarar mı yoksa yine aynı şekilde yaramaz mı.çocuğum doğduktan sonra takviye olarak mama versem bi yandanda emzircem kac cc vermem gerekir.