27 Nisan , 2024, 15:14:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızlar ogün bugün :)))

Başlatan BurcuÇ, 02 Aralık , 2013, 21:07:50

« önceki - sonraki »

BurcuÇ

bendende ıyılık kuzum bende kac zamandır tam gırmeıyorum aksam gırıyorum bıtek ondada kımse yok. evet kafamıza takmayalım bu ay ki, hepımız ütü yaptık siz ilaç ıctınız ben test yaptım.olucaksa olur 15 gune kadar bu konuyu konusmayalım ( zeynepımde teste cızgısını gorsuno konusabılır  :toothy10: :toothy10:)

hayattan bahsedelım yemekten mesela bu kar havasına etlı kurufasulye ıyı gıder dedım dun aksam fasulye ıslattım  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

Mavish

katiliyorum canim.. her gün strese sokuyoruz kendimizi... o yüzden sallayalim...  :muzz: :muzz:

ben dün cok güzel bir makarnali yemek denedim.. enfesti... buraya resim nasil yüklüyoruz burcum?

BurcuÇ

bıtanem hızlıresim.com tıkla orda dosya sec resmını yukle lınk verıyor forum ıcın dıe onu kopyala buraya yanıta dırek yapıstır oluverıyor ..

elamm

KIZLARR OVÜLASYON TESTİN DE ŞUAN 2 ÇİZGİYİ NET GÖRDÜM İKİSİDE KIRMIZI ÜTÜYE DEVAM MI YOKSA BİTTİMİ NE YAPMALIYIM :)

elamm

BU ARADA REGLİMİN 13.GÜNÜ İLK ÇOCUĞUMDA HİÇ BÖYLE ŞEYLERE BAKMAMIŞTIM 2.AYIN SONUNDA HAMİLEYDİM BUNDA 6.AYIM KISMET BAKALIM BU AY NE OLACAK AMA BU STRESLE YİNE OLMAZ GİBİ GELİYO:(

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: elamm - 12 Aralık , 2013, 11:06:05
KIZLARR OVÜLASYON TESTİN DE ŞUAN 2 ÇİZGİYİ NET GÖRDÜM İKİSİDE KIRMIZI ÜTÜYE DEVAM MI YOKSA BİTTİMİ NE YAPMALIYIM :)
ikinci çizgi diğer günlere daha koyuysa bu gün  büyük gün demektir... bu günü ve yarını değerlendir

elamm

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 12 Aralık , 2013, 11:22:40
Alıntı yapılan: elamm - 12 Aralık , 2013, 11:06:05
ikinci çizgi diğer günlere daha koyuysa bu gün  büyük gün demektir... bu günü ve yarını değerlendir
EVET BUGÜN DAHA KOYU İKİSİDE AYNI KIRMIZILIKTA O ZAMAN BUGÜN VE YARIN ÜTÜYE DEVAM HADİ HAYIRLISI BAKALIM

ยรlคภ๓คz göภlüm

hatta yarın da test yapsan belki t çizgisi c çizgisinden koyu çıkabilir... yarını değerlendirebilirsen değerlendir...  birinciler bekletmeden gelince ikinciler pek nazlı oluyor

elamm

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 12 Aralık , 2013, 11:29:28
hatta yarın da test yapsan belki t çizgisi c çizgisinden koyu çıkabilir... yarını değerlendirebilirsen değerlendir...  birinciler bekletmeden gelince ikinciler pek nazlı oluyor

EVET YAA HEMDE NE NAZLI  BİR TANE ARKADAŞIM VAR BİR KERE KORUNMASA HEMEN HAMİLE KALIYO SANKİ HERGÜN YUMURTLAMA GÜNÜ 2 ÇOCUĞU VAR BİR DE DÜŞÜĞÜ ŞUAN KORKUDAN HEM HAPLA HEMDE BAŞKA YOLLARLA KORUNUYO :)

BurcuÇ

Kuzularım nerelerdesın , dün ütüsüz gectı bılmıyom artıkım

zen_s

Ben ütüyü bıraktım valla yumurtlamamışımki nadasa çektim kendimi tarlayı dinlendiriyommm  :ehi:  :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

BurcuÇ

ahh zeynebım ıyıkı yanımda değilsin yoksa popuşuna  :caca: :caca: :caca: :caca:

sen yarın yumurtucan yap testı görürüsün

zen_s

rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

BurcuÇ

bende bıraktım en son yaptıgımda ayse dedıya acılmaya basladı gectı yumosun dıe bıraktım. Yarında cuma esım dus aldı bende usttelemedım ütü için bıdaha dus almasın hasta olur dıe. yorgun dustuk valla  :toothy10: :toothy10:

zen_s

:ehi: :ehi: bu karda kış da ütüde eziyet oldu haa  :laughing7: