Kızlar ogün bugün :)))

Başlatan BurcuÇ, 02 Aralık , 2013, 21:07:50

« önceki - sonraki »

BurcuÇ

Mavish

zen_s

ekle tabi çok alıştık hergün görmek isteriz hem banada örnek oluyor
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

BurcuÇ

Kızlar hala ikinci çizgim tek  :'( 15. gunum halbuki  :dontknow:

ponçik

İnşallah gebelik testinde de iki çizgiyi görürüz Burcucum

BurcuÇ

İnsallah bıtanemde daha ben çift çizgi dogru duzgun yumurtlama testınde goremedım gebelık testınde nasıl becercem bılemıyorum valla  :cildir:

elamm

kızlar size bir şey sormak istiyorum bende bu ovülasyon testini yaptım 2.çizgiyi hiç görmedim neden acaba bende mi bir sorun var yoksa:)

Mavish

burcum yumoslar güzel büyüyor in saa ALLAH.. ütüleri aksatma...  :opucuk:

BurcuÇ

Tatlım adetının kacıncı gunu sen klomen kullanıyormusun ? Ben normalde 16 gun yumurtluyorum 2 gundur goruyorum tatlım  ilerleyen gunlerde gorursun mutlaka

BurcuÇ

Buyuse ıkıncı cızgı belırgın olması gerek değilmı dıgerıyle aynı renk olmalı sılık benımkı .. Ütü ütü ütü anam yorulduk  :toothy10:

elamm

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 04 Aralık , 2013, 12:17:06
Tatlım adetının kacıncı gunu sen klomen kullanıyormusun ? Ben normalde 16 gun yumurtluyorum 2 gundur goruyorum tatlım  ilerleyen gunlerde gorursun mutlaka

ben hiçbirşey kullanmıyorum ben zaten 2.çocuk için uğraşıyorum 1.sine 2.ayda kalmıştım bunda 6 ay oldu hiç bir şey yok 26 günde bir düzenli adet görüyorum ama çizgi hep tek yani anlamadım

Mavish

cok belirgin olmasi HSG hormonun cok yüksek olmasi demek ve catlamak üzere oldugunun belirtisi canim... o yüzden suan senin yumurtlamana az kalmis olabilir....

Mavish

zaten sen 15. gündesin... 18. de yumurtluyorum diyosun.. yani bakalim 3 gün sonra cizgi belirgin olmasi gerekir....

ütüye devam... yorulmak yok.. bak zeynebe cok caliskan  :ehi:

Mavish

Alıntı yapılan: elamm - 04 Aralık , 2013, 12:21:40

ben hiçbirşey kullanmıyorum ben zaten 2.çocuk için uğraşıyorum 1.sine 2.ayda kalmıştım bunda 6 ay oldu hiç bir şey yok 26 günde bir düzenli adet görüyorum ama çizgi hep tek yani anlamadım

canim o zaman farkli bir markadan bir test alsana.... onunla bir dene.... HSG hormonu yükselmezse yumurtada yok demektir... yumurtlamada yok demektir... tekrar dene bence sen... hangi günlerde testi kullandin simdiye kadar?

elamm

Alıntı yapılan: Mavish - 04 Aralık , 2013, 12:26:29
Alıntı yapılan: elamm - 04 Aralık , 2013, 12:21:40

canim o zaman farkli bir markadan bir test alsana.... onunla bir dene.... HSG hormonu yükselmezse yumurtada yok demektir... yumurtlamada yok demektir... tekrar dene bence sen... hangi günlerde testi kullandin simdiye kadar?

doktor herşeyin normal dedi ben eczaneden almıştım 9.gün başladım yapmaya bu sefer ovüla alıyım bari o daha mı iyidir acaba