28 Nisan , 2024, 06:26:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ek besine geçiş

Başlatan funda2, 18 Kasım , 2013, 19:22:56

« önceki - sonraki »

funda2

kızlar kızım 5 ay 20 günlük.bugün doktora gittik sadece bu beslenme hakkında sorayım diye pek ilgilenmedi sanki beslenme konusunu çok büyütüyormuşum gibi de ters ters baktı.sanırım sorularla sıktım damı:)
benim kendime dert ettiğim şey işe başlayacak olmam aslında ben gelene kadar çocuğum acıkmasın istiyorum.ben bakıcıya bir liste yapıp verecem ondan size de bahsedeyim eğer bir eksik hata varsa uyarın olurmu?
sabah 6 gibi kızımla kalkarız biz işe gitmeden onu emziririm diye düşünüyorum.sonra 8 gibi ben gidince oda uykuya geçer o saatte(her gün 8-9 gibi uykudan dolayı mızıldanırda)benimki meme ile uyumaya alıştığından kadın devam sütünü biberonla vererek uyutur diye düşünüyorum.sonra kalkınca bizim kız akşamdan mayaladığım yoğurdu yedirir.(yoğurduda devam sütü ile mayalamayı düşünüyorum)2 saat oynarlar sonra meyve püresi yada meyve suyu yedirir.2 saat sonra ise eğer sabah yetiştirebilirsem sebze çorbası yada pirinç unu maması yeidirir.sonrayada ben gelmeye bakcam gelince bol bol emziririm zaten.sizce aralarda su vermelimiyiz?????bide öğün hakkında önerileriniz olursa sevinirim...