Aslıcığımın (Makaron) Bebişi Geliyor

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 05 Kasım , 2013, 08:36:11

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Aslı hamile... Her zaman aklımda ve dualarımdaydın, inşallah bu defa bebeğini kucağına alacaksın...  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

FİGENN

Allahımmm kucağına almayı nasip etsin aslıcım haketti bunu çok istedi çok bekledi  :amin: :hello2: :muzz:

zen_s

:nazar: :nazar: :nazar: maşallah çok sevindim gerçekten İnşallah sağsalim kucağına da alır bebişini  :muzz: :muzz: gerçekten çok sevindim  :basardim:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

evet canım çok bekledi, hayal kırıkılığına uğradı,üzüldü sonunda inşallah muradına erecek....  darısı senin ve bekleyen tüm bayanların başına...
dün keseyi gördü, inşallah kalp atışlarını görür.

ponçik

:hello2: Sabah sabah süper bir haber, tüp bebeğe başlamayı beklerken kendiliğinden gelen mucize bebek
Hadi bakalım hayırlısıyla pıt pıtları duyar, gelişimini güzel güzel paylaşırsın bizimle  :hello2:
Allahım hayırlısıyla kucağına lamayı nasip etsin  :amin: Gözün aydın  :hieyt:

Darısı bizim sitenin kalbi buruk anne aday adaylarına inşallah  :flowers: :love9:  :love9:  :love9:  :love9:

ยรlคภ๓คz göภlüm

amin canım... geçen hafta kan sonucu 500'ün üzerinde çıkmıştı, galiba adeti de 5-6 günlük gecikmişti.

iklima

Rabbim hayırlı sağlıklı bi hamilelik nasip etsin ınş
Çok sevindim rabbim tüm bekleyenleri sevindirsin
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 05 Kasım , 2013, 09:09:53
amin canım... geçen hafta kan sonucu 500'ün üzerinde çıkmıştı, galiba adeti de 5-6 günlük gecikmişti.
Çok güzel  :nazar:  :nazar: maşallah Aslının okumuştum mücadelesini rabbim nasip etti sonunda kendim hamileymiş gibi sevindim darısı başımıza
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 05 Kasım , 2013, 09:59:18
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 05 Kasım , 2013, 09:09:53
Çok güzel  :nazar:  :nazar: maşallah Aslının okumuştum mücadelesini rabbim nasip etti sonunda kendim hamileymiş gibi sevindim darısı başımıza

ben de çok sevindim... geçen hafta öğrendim... Aslı'ya konuyu açmak için pazartesiye kadar süre vermiştim...

inşallah canım, size de kardeş gelir

zen_s

makaron

Kızlar oncelikle hepınıze tek tek tesekkur ederım. İnsan benım gıbı olumsuzluklar yaşayınca hep bir korku oluyor ve gonlunce sevinemuyor.

Ama biliyorsunuz tüp için gun beklıyorduk boyle bir zamanda rabbim bize boyle bir hediye gonderdıyse de vardır bir hikmeti dıyorum. Rabbim dualarımı geri çevırmedi binlerce milyonlarca şükürler olsun.

Bu ay çok dua ettım. İnşallah artık bu tüpten sonuç alırız dedim ama adet olamayınca korktum noluyo diye hıç umutlanmadan test yaptım ki 520 çıktı. Şimdi dualarım inşallah bu kez tutunur diye ve diger bekleyen arkadaşlarıma.

zen_s

İnşallah canım bebeğin sımsıkı tutunur sana anneciğini 9 ay hiç bırakmaz  :amin:

makaron

Alıntı yapılan: zen_s - 05 Kasım , 2013, 10:22:21
İnşallah canım bebeğin sımsıkı tutunur sana anneciğini 9 ay hiç bırakmaz  :amin:

Sagolasın canım. Allah tum bekleyenlere nasıp etsin en hayırlısından inşallah.

makaron

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 05 Kasım , 2013, 08:36:11
Aslı hamile... Her zaman aklımda ve dualarımdaydın, inşallah bu defa bebeğini kucağına alacaksın...  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Ayşem canım. Hem dua ettın bana hep benı dinledın kahrımı çektın. Hep guzelliklerle karşılsş inşallah.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: makaron - 05 Kasım , 2013, 10:25:38
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 05 Kasım , 2013, 08:36:11

Ayşem canım. Hem dua ettın bana hep benı dinledın kahrımı çektın. Hep guzelliklerle karşılsş inşallah.

ne demek canım her zaman seni dinlerim, burda  hepimiz birbirimize destek oluyoruz...