27 Nisan , 2024, 13:19:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Gebelik Testim Pozitif

Başlatan duygucuk, 28 Ekim , 2013, 22:52:29

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gözünaydin  :opucuk: Rabbim tamamina erdirsin  :amin: biliyom uzun zamandir istiyodun bak seninde zamanin gelmis  :opucuk: :opucuk: :love9: darisi siradakilerin basina  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

duygucuk

Hepinize teşekkür ederim kızlar allahım tüm isteyenlere nasip etsin. Hala inanamıyorum icimde bir seylerin can bulduğuna
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

ยรlคภ๓คz göภlüm

tebrikler. darısı bekleyen tüm bayanların başına

FİGENN

Tebrikler duygu, ben daha önceki konularını okumuştum gerçekten bir mucize gibi , rabbim kucağına almayı nasip etsin   :amin:

E N D E M İ K

Duygucuk hayırlı olsun hamileliğin bize umut oldun.darısı isteyen herkesin başına hayırlısıyla...

birbuçukyıl

Tebrikler Allah tamamına erdirsin.Kolay bir hamilelik olsun inşallah.  :flowers:

nazlıyarim

:love9: çok sevindim çok mutlu oldum benide acaip umutla doldurdun biliyorsun bende erken menopoz sorunu yaşıyorum inşallah bende böyle bi mucize yaşarım.eşime anlattım çok sevindi çok tebrik ediyoruz sizi rabbim sorunsuz bi gebelik yaşatsın sana.allahım sizi ve tüm gebişleri korusun  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Gozun aydin canim ALLAH SAGLİKLİ SİHATLİ KUCAGİNA ALMAYİ NASİP ETSİN RABBİM BUTUN İSTEYENLEREDE NASİP ETSİN EN KİSA ZAMANDA KİMSENİN KUCAGİNİ BOS BİRAKMASİN RABBİM

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

duygucuk

Kızlar hepinizden Allah razı olsun. Gercekten çok zor bir sınavdan geçerek kavuştum bebeğime. Yumurtaliklarin bitmiş bosuna uğraşma dediler. Fsh 28 lerdeydi bir ara.. Tüp bebekle bile zor dediler. Her kafadan bir ses çıktı. Aile cevremin dedikleri de tuzu biberi oluyordu.. Bunların üzerine 3 ay önce canım babami kaybettim. Dünyam karardı yıkıldım resmen. Depresyon ilaçları kullandım bir süre. Kurban Bayramı'nı babasiZ geçirdim ağlamadigim bir gun olmadı... İcim çok yandı anlatamam. Rabbim o kadar büyük ki bu kadar sıkıntının üzüntünün ortasında geldi bebeğim. Bir canımı aldı Rabbim ama canımdan öte bir varlığı bağışladı bana. Ne olur olmaz diye üzülmeyin Rabb'ime yalvarın isteyin O acı çeken kullarını görür ve yüzünü elbet güldürür. iNanin babamin acısı bana kendi derdimi unutturmuştu. Yeter ki sevdiklermizin acısını yaşatmasın Rabbim.

ponçik

Babacığının mekanı cennet olsun  :amin: inşallah yavruna hayırlısıyla kavuşursun, acılarını unutturmaz ama gün geçtikçe bebeğini hissettikçe acıların hafifler dilerim  :love9:

duygucuk

Alıntı yapılan: goncik - 31 Ekim , 2013, 10:27:00
Babacığının mekanı cennet olsun  :amin: inşallah yavruna hayırlısıyla kavuşursun, acılarını unutturmaz ama gün geçtikçe bebeğini hissettikçe acıların hafifler dilerim  :love9:

sağol canım benim...rabbim sevdiklerimizi bizlere bağışlasın

CAN TANEM

Duygucum çok ama çok sevindim senin adına Şükürler olsun bi bekleyen arkadasımız daha kavustu yavrusuna Rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip eder insallah canım benim  :opucuk: :amin: :nazar:

Babacığına Allah rahmet eylesin Mekanı cennet olsun canım her şerde bi hayır vardır Rabbim böyle nasip edecekmis demekki senin içindeki acıyı böyle hafifletecekmis bizler biseyler için çok sabırsızlanıyoruz ama en doğru zamanı elbet Rabbim bilir özelliklede umutlarını kaybetmis arkadaslarımız için en güzel örneksin canım Rabbim ol dedikten sonra doktorların ne dediğinin hiç bi önemi yok bunu bi kez daha görmüş olduk  :amin: :amin: :nazar: :love9:

duygucuk

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 31 Ekim , 2013, 12:01:00
Duygucum çok ama çok sevindim senin adına Şükürler olsun bi bekleyen arkadasımız daha kavustu yavrusuna Rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip eder insallah canım benim  :opucuk: :amin: :nazar:

Babacığına Allah rahmet eylesin Mekanı cennet olsun canım her şerde bi hayır vardır Rabbim böyle nasip edecekmis demekki senin içindeki acıyı böyle hafifletecekmis bizler biseyler için çok sabırsızlanıyoruz ama en doğru zamanı elbet Rabbim bilir özelliklede umutlarını kaybetmis arkadaslarımız için en güzel örneksin canım Rabbim ol dedikten sonra doktorların ne dediğinin hiç bi önemi yok bunu bi kez daha görmüş olduk  :amin: :amin: :nazar: :love9:

çok sağol canım benim... rabbim istesin yeterki doktorlar halt etmiş.. hiç bir şeyyy imkansız değilmiş bunuda öğrendim bu sayede rabbime binlerce kez şükürler olsun

BurcuÇ

ยรlคภ๓คz göภlüm

babanın mekanı cennet olsun... babasız geçen ilk bayramın acısını iyi bilirim, 16 yıl oldu. bebişinle birlikte acın hafifler