bulantılar ne zaman?

Başlatan mandalinaportakal, 24 Şubat , 2014, 15:35:45

« önceki - sonraki »

mandalinaportakal

arkadaşlar merhaba.adetim 2 gün gecti.hamileyim çok şükür.
merak ettiğim,acaba bulantılar ne zaman başlar?tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum.

birbuçukyıl

Tebrikler Allah tamamına erdirsin. Bulantılar 6. ya da 7. haftada başlıyor.
Eğer o şanslı anne adaylarından biriysen seni çok yormadan geçip gider.

ยรlคภ๓คz göภlüm

çogunlukla 6-7. haftada baslar ama kişiye gore degisir.

nilyumm

Kişiye göre değişiyor benim 5. haftada başladı 20. haftama kadar çok şiddetli devam etmedi.

mandalinaportakal

tesekkurler herkese.
demek benim bir haftam falan daha var bulantilar icin.
bir sorum daha olacak.goguslerim siddetli aciyordu adet oncesinde.ama bugun hassasiyet azaldi sanki.normal midir?

mandalinaportakal

bu sabah sanki biraz bulantı yaşadım. internet hesaplamasına göre 4+6'yız bugün.

ponçik

Hayırlı olsun canım, her hamile de belirtiler farklıdır, benim 3 ay sonra bulantılarım hastanelik edecek kadar çok oldu. ama çok şükür son aya girdik inşallah hayırlısıyla hepimiz sağlıkla kavuşuruz bebeklerimize  :love9:

mandalinaportakal

amin canım.bugun 5+0 olduk.sabahları hafif hafif dönüyor sanki midem.ama kısa süreli.henüz bulantılar için erken diyorlar.bir yandan da bulantı bebeğin sağlıklı olduğuna işaretmiş.oyüzden az da olsa bulansın istiyorum ki içimdeki endişe gitsin.

sağlıklı doğumlar diliyorum sana.  :amin:

makaron

Benım de 7. Haftada bulantılar baslamıştı 12. Haftaya kadar sürdü sonra birden kesildi. Sağlıklı bir gebelik dilerim

mandalinaportakal

çok teşekkür ederim.iki gündür sabahları hafif hafif bulanıyor sanki.henüz doktora gitmedim.kalp atışları için 7. haftayı bekle diyorlar.