vajinada baskı hissi

Başlatan aşkitoom, 27 Ekim , 2013, 23:40:23

« önceki - sonraki »

aşkitoom

kızlar 28 haftalık hamileyim,gecen ay ve ondan önceki aylarda bebeğim ters duruyordu.
bundan dolayı kasıklarımda arada sırada ağrı oluyordu,doktor o zaman demişti ki bak ayakları aşağıda baskı hissedersin diye.herhalde hala dönmedi,hareket ettiğinde vajinamda baskı hissi oluyor.yani hareketini aşağımda hissediyorum ama bu her zaman olmuyor.o öyle hareket edince kendimi sıkıyorum,sanki bi an patlıyacakmış gibi bi his oluyor.yaşayan var mı bu şkilde,korkuyorum böyle olunca erken doğum falan olur diye.

iklima

Baski değil de bana da başka şeyler oluyor :k06:
Geçen ay sızı ve zonklama oluyordu.bu ay popoma popoma vuruyor
Korkuyorum tabi ister istemez.
Benimkininde başı aşağıda,bazen zorluyor suyum gelir bişey olur diye ödüm patlıyor
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

Ben yaşamadım  :dontknow: zaten henüz hareketlerini de hissetmiyorum minnik bebişimin  :love9:

iklima

Alıntı yapılan: goncik - 28 Ekim , 2013, 13:42:44
Ben yaşamadı :k06:m  :dontknow: zaten henüz hareketlerini de hissetmiyorum minnik bebişimin  :love9:
Inş da hiç yaşamazsin canım.benim ilk başlardan beri oluyordu ama surupla kontrol altına alınabiliyordu
Şu saç olayi doğru mu merak ediyorum bakalım

Hepsi Bu..!

ponçik

evet dimi , bu durum doğruysa seninkinin saçları omuzlara dökülecek kadar uzun olmalı  :laughing7:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: aşkitoom - 27 Ekim , 2013, 23:40:23
kızlar 28 haftalık hamileyim,gecen ay ve ondan önceki aylarda bebeğim ters duruyordu.
bundan dolayı kasıklarımda arada sırada ağrı oluyordu,doktor o zaman demişti ki bak ayakları aşağıda baskı hissedersin diye.herhalde hala dönmedi,hareket ettiğinde vajinamda baskı hissi oluyor.yani hareketini aşağımda hissediyorum ama bu her zaman olmuyor.o öyle hareket edince kendimi sıkıyorum,sanki bi an patlıyacakmış gibi bi his oluyor.yaşayan var mı bu şkilde,korkuyorum böyle olunca erken doğum falan olur diye.

Canım bebeğin ayakları aşağıda olunca normal olarak aşağıya vuruyor buda oturduğun zaman falan baskı yapıyor öyle olunca hemen sol yanına yat bebek dönüyor zaten zamanla... bide senin anlattığın sanki bebeğin ters oluşundan değilde döndüğü zaman karnında sertleşiyor ya o esnada idrar kesesine baskı yapıyor ve patlayacak gibi hissediyorsun sanki buna benziyor senin tarifin ondan korkma bebek dönüyor dönerkende zor veriyor gibi oluyor  :opucuk: Aslında sen tecrübelisin bu konuda daha iyi bilmen lazım  ;D

CAN TANEM

Alıntı yapılan: iklima - 30 Ekim , 2013, 11:32:29
Alıntı yapılan: goncik - 28 Ekim , 2013, 13:42:44
Ben yaşamadı :k06:m  :dontknow: zaten henüz hareketlerini de hissetmiyorum minnik bebişimin  :love9:
Inş da hiç yaşamazsin canım.benim ilk başlardan beri oluyordu ama surupla kontrol altına alınabiliyordu
Şu saç olayi doğru mu merak ediyorum bakalım

Canım eskiden insanlar saç çıkınca yanma oluyor diye tabir kullanırmış ama bilimsel açıklaması şu sekilde bebeğin saçının çıkma dönemi ortalama 25 hafta ve sonrasına denk geliyor o zamanda bebek hızlı kilo almaya basladığı için mideye baskı yapıyor ve mide asiti yukarıya doğru yükseliyor bu durumdada hem midemiz hemde yemek borumuzda yanma hissi oluşuyormus bana çok martıklı geldi esasında bebeğin saçıyla bi alakası yok  :opucuk:

ponçik

evet bebeğin saçı midemize mi değiyor ki bulantı yapsın değil mi  ;D
benim k.v. hamileyken sürekli buz yemiş
çocuğun beynini üşüttüm altı ay hep hastaydı diyor ama ne alakası var desem çok bilmiş olurum  ;)

aşkitoom

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 30 Ekim , 2013, 13:49:29
Alıntı yapılan: aşkitoom - 27 Ekim , 2013, 23:40:23

Canım bebeğin ayakları aşağıda olunca normal olarak aşağıya vuruyor buda oturduğun zaman falan baskı yapıyor öyle olunca hemen sol yanına yat bebek dönüyor zaten zamanla... bide senin anlattığın sanki bebeğin ters oluşundan değilde döndüğü zaman karnında sertleşiyor ya o esnada idrar kesesine baskı yapıyor ve patlayacak gibi hissediyorsun sanki buna benziyor senin tarifin ondan korkma bebek dönüyor dönerkende zor veriyor gibi oluyor  :opucuk: Aslında sen tecrübelisin bu konuda daha iyi bilmen lazım  ;D

cnm tecrübeliyimde kızımda yaşadıklarımı yaşamıyorum ki,bu farklı :k06:
kızımda hamileliğim çok rahat geçmişti,bugün kontrolüm vardı dediğim gibi hala ters duruyor ve biraz aşağıda taşıyormuşum.bu normalmiş,hayırlısıyla vakti gelipi bi doğursaydık :k06:

CAN TANEM

Canım benimkide aşağıda maalesef o yüzden biraz ayakta kalınca sancı veriyor ve rahmi baskılıyor dikkat etmek zorundayız kızlar genelde aşağıda olurmus  :opucuk:

ponçik

ben de bazen sandalyeden aniden kalkınca baskı oluyor, unutuyorum hamile olduğumu  :ehi: ağır abla olmam lazım dimi  :laughing7:

iklima

Kızlar ben son ayda olduğum için sürekli hissediyorum bu baskıyı
2 gündür tuvaletim yokken bile idrar akıp çıkacakmiş gibi hissediyorum
Bazende korkuyorum eli meli çıkar diye :k06:
Öyle zonklatiyor.daha bunun rahim kanalina ilerlemesi var
Iyice oraya indi mi ne olacak kuluçkaya yatmiş gibi yerimden kalkamam ben korkudan heralde

Hepsi Bu..!

nelss

Canim bebeğinin başı baskı yapıyordur bende korkuyordum wc ye dusecekmis gbi hissederdm adim atarken kemiklerim agrirdi. Sik idrara cikmanda normal bebek baski yapiyor mesanene bde tekme atarsa way haline  :k06: :k06:

ponçik

Alıntı yapılan: iklima - 10 Kasım , 2013, 08:45:28
Kızlar ben son ayda olduğum için sürekli hissediyorum bu baskıyı
2 gündür tuvaletim yokken bile idrar akıp çıkacakmiş gibi hissediyorum
Bazende korkuyorum eli meli çıkar diye :k06:
Öyle zonklatiyor.daha bunun rahim kanalina ilerlemesi var
Iyice oraya indi mi ne olacak kuluçkaya yatmiş gibi yerimden kalkamam ben korkudan heralde

canım baskı hissi devam ediyor mu halen  ::)

RuHGuZeLi

O baskı hissinden ziyade ben tekme yiyorum paso rahmime doğru oğlum futbolcu olcak herhalde canımı fena yakmaya başladı. Halen dönmediğini burdan anlıyorum makat pozisyonunda hala ...