EMZİRME HAKKINDA !!

Başlatan _inci_tanem_, 25 Ekim , 2013, 10:00:28

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Arkadaşlar tecrübeli ve bilgisi olan annelere bir sorum olacak malum bende çalışan bir anneyim :'(  oğlum 6.ayını doldurunca işe başladım :'(  ilk zamanlar işyerinde süt sağıp götürüyodum eve fakat bir süre sonra iyice azaldı 60 ml zor çıkıyo bende sağmıyorum oğlum sabah çıkmadan emiyo 7 gibi akşam 6'da evde oluyorum göğüste bekliyo size sorum bu sütün zararı olur mu ?  bazılarından bu şekilde duyum aldım bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım bilmiyorum ben de 8. aydan sonra işyerinde sağmayı bırakmıştım... bozulsa tadı değişir o zaman da bebek istemez öyle bir sorunum olmadı

**fatoş**

anne göğsündeki sütünb bozulduğunu hiç duymadım iki çocuk büyüttüm hiç bişey olmaz sadece bebeğin fazla emmediği için sütün azalmıştır çocuk emdikçe süt çoğalıyor çünki

_inci_tanem_

bende öyle düşünüyorum ama etrafımdaki insanlardan bazıları öyle deyince aklım karışmıştı sizdendende bilgi almak içimi rahatlattı   :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ponçik

http://blog.milliyet.com.tr/Emzirme_Hakkinda_Yanlis_Bilinenler/Blog/?BlogNo=424318

bu linkte emzirmeyle ilgili yanlış bilinenler hakkında bilgiler var.

Süt anne göğsünde ne kadar beklerse beklesin dış ortama çıkmadığı sürece ekşiyip bozulmaz, o yüzden sağılıp atılması gerekmez, özellikle çalışan anneler için bu bilgi çok önemli  :icon_thumright:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende makineylen sagiyom buzdolabina koyuyom kalkinca yada acikinca veriyom bende az yiyince yada uykusuz kalinca 60ml zor cikiyo  :-\ ama iyi yersem uyursam cogaliyo
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

_inci_tanem_

Canım dinlenmeyince ve az sıvı tüketince az oluyo süt ama ben çalıştığım için sağıyordum günde 1 kez az geliyo bebeğin emmesiyle bir olmuyo haliyle  :'(

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

cananyakut

Canım anne sütünün bozuldugunu hiç duymadım zaten öyle bişey olsa bebegin içmek istemez

zerrinplt

Canım bozulma gibi bi durum olsa bebegin içmezdi