zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

**fatoş**

:opucuk: allah razı olsun balım aşure geldi ya ona yer açıyorum bayılırım aşureye  :hungry:

zen_s

ben hiç sevmezdim aşureyi sonra komşumun biri getirmişti tadına baktım bayıldım o günden beri çok severim ama hiç yapmadım yapan olsada yesek  :suclu: :suclu:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 12 Kasım , 2013, 13:18:07
ben hiç sevmezdim aşureyi sonra komşumun biri getirmişti tadına baktım bayıldım o günden beri çok severim ama hiç yapmadım yapan olsada yesek  :suclu: :suclu:

ben yaparım cnm sen gel yiyelim beraber verdiğimiz kiloları geri birlikte alırız  :k06: :k06:

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: kız valla imkanım olsa kilo alacağımı bilsem yinede gelirdim hem muhabbet hem aşure süper olurdu  :icon_thumright:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 12 Kasım , 2013, 13:21:41
:ehi: :ehi: :ehi: kız valla imkanım olsa kilo alacağımı bilsem yinede gelirdim hem muhabbet hem aşure süper olurdu  :icon_thumright:
:icon_thumright: hemde nasıl cnm yaa eşimi razı etsem yazın karadenize doğru gelsek çok görmek istiyorum karadenizi ama kimsemiz yok oralarda senide görsem yada sen çık gel eşin oğluşunuda al seve seve ağırlaırm sizi  :opucuk:

zen_s

ne demek kimsemiz yok  :caca: :caca: biz neciyiz burda  :caca: canım böyle bir isteğiniz varsa her zaman beklerim ne güzel beraber gezerdik.İnşallah canım kısmetde varsa geliriz elbet.

zen_s

Öğle yemeği
Az ıspanak
az menemen
az bulgur pilavı
tamamen dünden kalan yemekler artıkcıydım yani bugün  :ehi: :ehi:

**fatoş**

:k06: :k06: tasarruflu karıyım de şuna hergün hergün kim yemek yapcak  :ehi:

zen_s

evet bayan ekonomiyim ben menemen dün öğleden  :ehi:  kalma bulgur ve ıspanak akşamdan kalma 

zen_s

akşam yemeği
balık ızgara salata
tere 1 dilim k.ekmeği
sabah
45 dk spor
2 bardak ılık su
tere roka salatalık biber
peynir
zeytin 1 dilim k.ekmeği
şekersiz çay
ara
elma ve leblebi badem

ponçik

afiyet olsun  ;) 45 dk spor da çok iyi  :icon_thumright:

zen_s

sağol canım Fatoş galiba yine oruçlu Allah kabul etsin

zen_s

1 porsiyon taze fasulye
2 kaşık pilav
yoğurt
1 dilim kepek ekmeğinden oluşan öğle yemeğimi yedim afiyet olsun bana
Ara sabah yiyemediğim elmamı yerim
akşam
taze fasulye
yoğurt tamamdır  :suclu:

zen_s

Akşam
taze fasulye
cacık roka
tere
kepek ekmeği
sabah
1 saat spor  :muzz: :muzz: :muzz:
haşlanmış yumurta
yeşillik
peynir zeytin
1 dilim kepek ekmeği

**fatoş**

slmlar oruçtan çıktım diyete devam sabah kahvaltımı ettim güzelce iki gündür ipatlıyorum bu günde atlaıdm devam edicme inş biraz yorucu ama olsun çabuk zayıflamak istenirse diyor doktor akşam yemeğini kaldır kaldırdım bende bundan sonra akşam 5 6 dan sonra hiç bişi yemiyecem bakalım nolucak sabahtan beri 7 bardak su içtim çatlayacam artık  :laughing7: