27 Nisan , 2024, 19:58:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

zen_s

Akşam yemeği yumurtalı ıspanak
1.5 dilim kepek  ekmeği
kahvaltı
kepek ekmekli kaşarlı tost
Bir türlü sporumu yapamıyorum fırsatım ve zamanım olmuyor iyice dellenecem  :cildir: :cildir: sabah erkende kalkamıyorum akşamları geç yatıyorum mecburen  :-ooo
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

E N D E M İ K

zeynocum canım ben başladım spora ama benim sorunum su içememek senin önerinle leslie seensonla 3 milden başladım geçen hafta ama hergün yapamadım düzensiz  yaptım.bu haftada kayınvalidemler gelcek çok yapamam diyet yapamıyorum yediklerime dikkat ediyorum sadece. diyet yapınca kan şekerim düşüyo kötü oluyorum ve sonrasında daha fazla kilo alıyorum.su içmeye başladım dün bakalım hayırlısı ama kaç kez başarısızlıkla sonuçlandığı için biraz ümitsizim bakalım artık

zen_s

canım diyetisyene gitsene madem kendin kilo veremiyorsun şikayetlerini dile getir sana yardımcı olacaktır  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Endemik canım su içmeye gayret et yanında şişelerle su gezdir ben günde 3 ltden  fazla içiyorum

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 12 Kasım , 2013, 10:00:52
Endemik canım su içmeye gayret et yanında şişelerle su gezdir ben günde 3 ltden  fazla içiyorum

Süpermiş bir de ben içebilsem  :suclu:

zen_s

Ben çok severim su içmeyi çocukluğumdan beri o yüzden idrar yollarım hep sağlamdır  :basardim:

ponçik

**fatoş**

slmlar zeynom sabah girdim geri çıktım hemen servis geldi duramadım bugünde orucum ben

ponçik

Maaşallah Fatoş boşuna rejim yapıyosun anacım, fazlalık nerende göremedim ben  :laughing7: Pek de gençmişsin  :nazar:

**fatoş**

Alıntı yapılan: ponçik - 12 Kasım , 2013, 13:03:49
Maaşallah Fatoş boşuna rejim yapıyosun anacım, fazlalık nerende göremedim ben  :laughing7: Pek de gençmişsin  :nazar:

yok goncam yaa kilolu değilim ama zayıfta sayılmam kilo veremiyorum hoş bu ara ama almamaya çalışıyorum en azından merci bu arada kız daha 29 yaşındayım nolcak  :k06:

zen_s

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :love9: :love9: :love9: Çok şeker çok tatlı fatoşum sende fstık gibisin maşallah gocanın dediği gibi fazlan hiç yok analı kızlı yaktınız ortalığı  :flowers: :flowers:

zen_s

Ah ah yakın olsakda gelsem sohbet etsem küçük hanımla bayılırım onların muhabbetlerine kız çok kanım kaynadı zilloşa  :love9: :love7: :opucuk: :opucuk:

**fatoş**

saol zeynom :opucuk:o senin güzelliğin

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 12 Kasım , 2013, 13:12:46
Ah ah yakın olsakda gelsem sohbet etsem küçük hanımla bayılırım onların muhabbetlerine kız çok kanım kaynadı zilloşa  :love9: :love7: :opucuk: :opucuk:
keşke zeynom ahh nerde o günler

zen_s

canım ne güzel oruç tutuyorsun  :nazar: Allah kabul etsin bitanem