zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 07 Kasım , 2013, 10:35:16
canım ben kabızda değildim neden oldum bilmiyorum ama sanırım antibiyotik bozmuştu beni çok olmakda etkiliyormuş.Ben burdan okuduklarımla saf zeytinyağı içtim sabahları ve pamuğa zeytinyağı sürüp müdüre hanıma koydum  :ehi: :ehi: Popom saf zeytinyağıyla bebk poposuna döndü  dermişim  :toothy10: :toothy10: Ama bayağı faydasını gördüm  :icon_thumright:

:k06: :ehi: :ehi: ohh iyi yapmışsın dur ay bide ben deneyimm belki faydası olur senin hanımında keyfine diyecek yok zeytinyağlarıyla filan besleniyo dahada iyi olmasnmı  :toothy10:

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: napimm kız öyle canım  yandı ki mecbur bakıma aldım hanımefendiyi sıkıyorsa bakma adamın canını okur  :toothy10: :toothy10:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

:toothy10: :toothy10: :toothy10:bu ne ay dikdatör devlet başkanı gibi bizi sömürüp emri altına alıyo başlarım onun müdireliğine filan haa  :toothy10: :toothy10: aman duymasın sonra bütün gün üstüne oturamaz hale getirir beni mazallah  :ehi:

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: aynen kızdırma bencede ne yapacağı hiç belli olmaz  :toothy10: :toothy10:
fatoşş bana dua et bir anönce dolsun göbüşüm gelsin bebişim ben bayağı şair oldum haa  :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 07 Kasım , 2013, 10:46:34
:ehi: :ehi: :ehi: aynen kızdırma bencede ne yapacağı hiç belli olmaz  :toothy10: :toothy10:
fatoşş bana dua et bir anönce dolsun göbüşüm gelsin bebişim ben bayağı şair oldum haa  :ehi: :ehi:
kız allah iyiliğini versin güzel slogan olur ama ( DOLSUN GÖBÜŞ GELSİN BEBİŞ) süpersin :toothy10: :toothy10: adetliyim temilzeneyim namazıma başlıycam inş namazlarımdan sonra dua etcem rabbim inş geri çevirmesin dualarını hayırlısı ile gelsin bebeişimiz :amin:

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: evet ya böyle bir konuda açılabilir bak ben buralara takıla takıla şair Zeyno olucam herhalde  :toothy10:

**fatoş**

:ehi: :ehi: :ehi:ilk kitabın adıda belli oldu

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: Bu bebek geciktikçe bak benden daha ne laflar sloganlar çıkar  :ehi:

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 07 Kasım , 2013, 10:57:02
:ehi: :ehi: :ehi: Bu bebek geciktikçe bak benden daha ne laflar sloganlar çıkar  :ehi:

yok yok gecikmesin inş o gelsinde sen şair olmayıver  bebeişine söyle artık sen şiirlerini ninnileri  :D

zen_s

İnşallah canım adet olayımda başlayayım tekrar tedavime ya da olmayayım da bebiş olsun herşekil bana uyar yaniiii

**fatoş**

inş inş bu ay olmayacak adetin  :k06: dolucak göbüşün sevinecek dostun eşin :ehi: :ehi: kız bak buda güzel oldu  falım sakızlarının içindeki maniler gibi  :ehi:

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: kız ne oldu bize bu sabah  :toothy10: şiirler havada uçuşuyor

**fatoş**

bugün pek keyifliyiz rabbim bozmasın ondan olsa gerek kız özlemişim bide seni kızlarıı vallakeyfim yerine geldi  :flowers:

zen_s

Aynen bende galiba tek takılmaktan sıkılmıştım buraya sen gelince neşelendim konumuz öksüz kalmıştı iyice
:crybaby2: :crybaby2:

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 07 Kasım , 2013, 11:20:25
Aynen bende galiba tek takılmaktan sıkılmıştım buraya sen gelince neşelendim konumuz öksüz kalmıştı iyice
:crybaby2: :crybaby2:

:opucuk: ip atlamaya başladım ay soluğum kesildi neyse ilk günden fazla abartmayım bugünlerde diyeti bırakmış olmama rağmen bi hafiflik var üstümde aynada pek bi ince görünüyorum  :hieyt:tartımda gitti tartılamıyorum zaten bikaç kilom vardı verilicek ama ben fazlası için uğraşıyorum ne gitse kardır :occasion5: saat iki buçuk ama ben yemek yemedim sabah abartmıştım biraz zeytinyağlı pırasa yaptım onu yiycem acıkınca zeynom sen nerdesin