zeyno ve fatonun diyet günlüğü :)

Başlatan **fatoş**, 21 Ekim , 2013, 09:49:46

« önceki - sonraki »

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 23 Ekim , 2013, 10:13:16
önce dün akşamdan başlayım nerdeyse hiç bişi yemedimbir iki tane küçük haşlanmış patates yedim bir iki kaşıkta çorba içtim bol su  :muzz:aç yattım öğlenki cezamdan dolayı :k06:sabah ta dünki menümle aynıydı ekmek dilimlerim küçük o yüzden iki yedim ben :suclu: bugün extra mutluyum ablam geldi fransa dan bir haftalığınaa :muzz: ona gidicem orda kalırım sanırım bikaç gün yokum
aferin sana canım.Gözün aydın olsun ablanla güzel vakit geçir.Ablanda kalırken bizim diyeti unutma güme gitmesin bozuşuruz  :k06: :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 23 Ekim , 2013, 10:24:48
Alıntı yapılan: **fatoş** - 23 Ekim , 2013, 10:13:16
önce dün akşamdan başlayım nerdeyse hiç bişi yemedimbir iki tane küçük haşlanmış patates yedim bir iki kaşıkta çorba içtim bol su  :muzz:aç yattım öğlenki cezamdan dolayı :k06:sabah ta dünki menümle aynıydı ekmek dilimlerim küçük o yüzden iki yedim ben :suclu: bugün extra mutluyum ablam geldi fransa dan bir haftalığınaa :muzz: ona gidicem orda kalırım sanırım bikaç gün yokum
aferin sana canım.Gözün aydın olsun ablanla güzel vakit geçir.Ablanda kalırken bizim diyeti unutma güme gitmesin bozuşuruz  :k06: :k06:

tşkler tatlımm :flowers: ablam sekiz yıldır gelmiyordu türkiyeye işleri nedeniyle bi kaçamak yapıp geldi onun heyecanıyla yemekten filan kesilirim dermişim :ehi: :ehi: aksine onun yanında ne bulursam yemeyim sonra yok yok ölmek var dönmek yok  :hello2:

zen_s

işte bende bundan korkuyorum ablanı görünce sevinçten unutma diyeti dönmek yok tabi hedefe ulaşana kadar durmak yok yola devam  :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

spor pko için de çok önemli, sporu ihmal etme

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 23 Ekim , 2013, 10:28:46
işte bende bundan korkuyorum ablanı görünce sevinçten unutma diyeti dönmek yok tabi hedefe ulaşana kadar durmak yok yola devam  :ehi: :ehi:

yok cnm unutmam ablam zaten çok zayıf onu görünce hırsımdan çatlarım iyice bana kilo almışsın filan derse iyice kahrolurum :cildir:neyse ben gidiyim ev işleri beni bekler sabah yediklerim erisin bu arada spor niyetine koşturayım az ben yokken aman haa kaçamak yapma  :k06:bol bol çınlat kulaklarımı unutmayım diyetii sağlıcakla çok öpüyorumm :flowers:

zen_s

Bencede ayşeciğim ihmal etmemeliyim bir türlü başlayamadım tekrardan spora şu rehaveti atamadım üzerimden ş :-\ yürüyüş yaptığım zaman adetim günü gününe oluyordu şimdi gecikmeler başladı yine burda öğrendimki pkonun düşmanıymış yürüyüş mutlaka başlıycam dışarda yapamam oğlum erken okula gidiyor sonra eşim işe sonra ben işe evde başlamalıyım gaza gelemedim bir türlü  :laughing7:  :laughing7:

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 23 Ekim , 2013, 10:31:27
Alıntı yapılan: zen_s - 23 Ekim , 2013, 10:28:46

yok cnm unutmam ablam zaten çok zayıf onu görünce hırsımdan çatlarım iyice bana kilo almışsın filan derse iyice kahrolurum :cildir:neyse ben gidiyim ev işleri beni bekler sabah yediklerim erisin bu arada spor niyetine koşturayım az ben yokken aman haa kaçamak yapma  :k06:bol bol çınlat kulaklarımı unutmayım diyetii sağlıcakla çok öpüyorumm :flowers:
Tamam canım kolay gelsin bende kös kös oturayım burda akşam kesin spor yapıcam çaresi yok bunun tembelliğe son artık

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 23 Ekim , 2013, 10:33:02
Bencede ayşeciğim ihmal etmemeliyim bir türlü başlayamadım tekrardan spora şu rehaveti atamadım üzerimden ş :-\ yürüyüş yaptığım zaman adetim günü gününe oluyordu şimdi gecikmeler başladı yine burda öğrendimki pkonun düşmanıymış yürüyüş mutlaka başlıycam dışarda yapamam oğlum erken okula gidiyor sonra eşim işe sonra ben işe evde başlamalıyım gaza gelemedim bir türlü  :laughing7:  :laughing7:

:caca: :caca: :caca: bahane bulma bak bir na önce başla spora sonra ben kilo veririm sen kalırsın hafta sonu tartı merasimi var alnımızın akıyla çıkacaksın inş ben sana güveniyorum oturduğun yerden ayaklarını bacaklarını filan salla barii :ehi:

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: salla salla nereye kadar arada bir wc bahanesiyle üst kata çıkıyorum ama bu akşam kesin başlıycam sen kilo verirsen ben kalırsam çatlarım  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

ponçik

Bu hırsla ikinizde amacınıza ulaşırsınız bence  :wav:

zen_s

ulaşırız inşallah canım amacımıza ulaşıncada sizlerede ilham kaynağı oluruz  :k06:

zen_s

Öğle menüsü  ;D
bir tabak mercimek çorbası
bir porsiyon yumurtalı ıspanak
yoğurt
bir dilim kepek ekmeği
akşama bakalım salata falan olur herhalde

zen_s

zen_s

eve gideceğim bir saatim var daha
akşam yemeğim salata çorba yoğurt bir adet elma

zen_s

Günaydınnnn :muzz: :muzz: :muzz:
sabah menüm
iki dilim ekmek
bol maydanoz
peynir
3 zeytin
yarım çay kaşığı sarelle (canım çekti  :tongue3:)
şekersiz açık çay
maalesef 1,5 aydır antibiyotik kullanıyorum ve bağırsaklarım sendroma girdi ne yesem anında lavaboya koşuyorum  :-\ yediğim üzerimde durmuyor yani .Ondan dolayı iyice süzüldüm hayırlısı bakalım  ;D