29 Nisan , 2024, 20:43:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kezzap içmiş gibiyim

Başlatan iklima, 15 Ekim , 2013, 22:09:49

« önceki - sonraki »

iklima

herkese iyi bayramlar kızlar
benim derdim zorum hiç bitmiyor
sık sık oluyordu bu yangin ama artık hiç geçmiyor suruplar hiç tesir etmiyor
yemek borumu söküp atmak istiyorum
sanki ağzımdan biri kezzap döküyor devamlı
nette baktim herkese farklı bişey iyi gelmiş
surup bile işe yaramiyorsa durum vahim
geceleri uyku yok yatakta oturuyorum sabaha karşı sızıyorum.dışlerimi sıkmaktan disim ağrıyor bugün
şakaklarim zonkluyor.
zaten asermelerim bitmedi biliyorsunuz belli başlı şeyleri yiyorum yediğim şeyler sayılı
yağlı felan yedigim yok.yokmudur bunun çağresi ne yapicam ben aç duramiyorum ama su içsem alev alıyorum ağzımdan ateş saçan ejderha gibi dolaniyorum.
bi doğur kucagina alınca hersey geçicekdiyenlerde doğruyu söylemiyorsa hepsine sorucam
ben artık eski hayatima eski vucuduma dönebilecekmisim gibi gelmiyor
nasıl bir bünyem varmişki bu kadar zorlandı bu kadar direndi,bu kadar çekti
rabbim kimseye böyle hamilelik yaşatmasin
tum hamislerin yüzü gülsun tatli tatli.benim yüzümden 7 aydır acı ifadesi düşmek bilmiyor.
rabbim daha kötüsunu yaşatmasin bebeğimin sağlıgina sağlık katsin
herkes bayram telaşinda biliyorum ama bi çare yazıyim dedim belki bir fikir bişey oluyor
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

nelss

Geçmiş olsun canım bende de oluyor bazen özellikle baharat lılardan uzak dur

jelıbonee

ah cnm ya
Bak soguk sutu koy bardaga ıc bı yudum. 10dk sonra bı yudum daha. Soguk olcak ve tamamen 1 bardak ıcmeyeceksın bır anda yudum yudum ara ara.bı nebzede olsa yanmanı azaltacak

Bı dıgerı de gavıscon surup. Mıde yanmasına bırebır. Ama okadar kotu vazıyette oluyoruz kı bu bıle tesır etmıo bazen. Dr a sor bebege hıcbır zararı yok yazsın sana

He bıde

Dogurunca gecıo, valla gecıo  :ehi:

asya81

benim doktor 4 şişe yazdıydı hamileyken gaviskon şurup lakin bende yanma felan olmadı hiç şükür gerçi benim hamileliğim kolay geçti zorlamadı yavrum ama sonraya saklamış cadolozluğunu sonra yormak istedi beni :toothy10: inşallah uslu bebek olur doğumdan sonra mükafatını alırsın :amin: doğurda geççip gidecek inşallah yanma

Lă_Tăhzen!

Bosuna cennet annelerin ayaklari altina serilmemis sabret canim gececek hepsi Allah yavruna saglik sihhat

versin baska dert vermesin ben ozellikle hamileligimin son gunlerindeki cektiklerimin hic benden gitmiyecegini

dusunmeye baslamistim dogumdan sonra hepsi bitiyor  ama bu seferde uykusuz geceler basliyor :)

iklima

Alıntı yapılan: nelss - 16 Ekim , 2013, 20:23:24
Geçmiş olsun canım bende de oluyor bazen özellikle baharat lılardan uzak dur

baharatlı hiç bişey yemiyorum ki
yedigim belli başlı şeyler var sulu yemek,çorba bile içemiyorum

Hepsi Bu..!

iklima

Alıntı yapılan: jelıbonee - 17 Ekim , 2013, 00:05:16
ah cnm ya
Bak soguk sutu koy bardaga ıc bı yudum. 10dk sonra bı yudum daha. Soguk olcak ve tamamen 1 bardak ıcmeyeceksın bır anda yudum yudum ara ara.bı nebzede olsa yanmanı azaltacak

Bı dıgerı de gavıscon surup. Mıde yanmasına bırebır. Ama okadar kotu vazıyette oluyoruz kı bu bıle tesır etmıo bazen. Dr a sor bebege hıcbır zararı yok yazsın sana

He bıde

Dogurunca gecıo, valla gecıo  :ehi:

surup artık hiç bi işe yaramiyor.
kesmiyor yangınlarimi hiç kaç sise bitirdim bilmiyorum
artık reflu olmuşum kusmaktan nette bi liste var ona baktim.elma elma suyu muz patates haslama felan diyor.dün gece patates hasladim kalkip kendime.anca öyle uyudum biraz.
soğuk süt baştan beri yakıyor sonra kaynak içtim yine olmadi,
ne yapıcagimi sasirdim artık
zaten tostla ekmekle yaşıyorum.
yemek yemegi özledim kızlar.
tekrar eski halime dönebilecekmiyim
yoksa iflas eden bu miydeyle hep reflu hastası olarak mi kalicam bilmiyorum

Hepsi Bu..!

iklima

Alıntı yapılan: asya81 - 17 Ekim , 2013, 14:28:52
benim doktor 4 şişe yazdıydı hamileyken gaviskon şurup lakin bende yanma felan olmadı hiç şükür gerçi benim hamileliğim kolay geçti zorlamadı yavrum ama sonraya saklamış cadolozluğunu sonra yormak istedi beni :toothy10: inşallah uslu bebek olur doğumdan sonra mükafatını alırsın :amin: doğurda geççip gidecek inşallah yanma

ınş canım ınş
çok zorlandim bunyem kaldırmadi resmen

Hepsi Bu..!

iklima

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 18 Ekim , 2013, 00:02:21
Bosuna cennet annelerin ayaklari altina serilmemis sabret canim gececek hepsi Allah yavruna saglik sihhat

versin baska dert vermesin ben ozellikle hamileligimin son gunlerindeki cektiklerimin hic benden gitmiyecegini

dusunmeye baslamistim dogumdan sonra hepsi bitiyor  ama bu seferde uykusuz geceler basliyor :)

hamileligimden hiç zevk alamadim
hep mutlu gülümseyen ve yiyen hamislere imrendim
ınş sonrasi güzel olur.
her dönemin ayrı bir zorlugu olacaktir tabi
ben aylardir nasıl yasiycam böyle diye diye 7,5 ay bittirdim.
doğumdan sonra da ınş uslu olur bebisim
ama beni çevremdekiler daha çok zorliycak gibi geliyor
babannemiz daha şimdiden her görüşte hergün burdayim torunumu görmeden gün geçiremem ben diyor

Hepsi Bu..!

ponçik

Benim doktorum mide sorunum olduğunda şurup dahil kesinlikle sulu şeyler tüketme dedi, leblebi, çubuk kraker, grissini gibi şeyler yiyordum, evet seni çok iyi anlıyorum canım neler çekiyor, bazen bile bile yiyorum sonra pişman oluyorum  ::) annemde de midesinde sorun olunca sadece yavaş yavaş 3 yudum soğuk süt içiyor ve geçtiğini söylüyor, ben de bir kaç akşamdır 3 yudum süt içip yatıyorum kesmese de artık gece uyuyabiliyorum  :icon_thumright: darısı başına  :opucuk:

iklima

Alıntı yapılan: goncik - 21 Ekim , 2013, 13:30:52
Benim doktorum mide sorunum olduğunda şurup dahil kesinlikle sulu şeyler tüketme dedi, leblebi, çubuk kraker, grissini gibi şeyler yiyordum, evet seni çok iyi anlıyorum canım neler çekiyor, bazen bile bile yiyorum sonra pişman oluyorum  ::) annemde de midesinde sorun olunca sadece yavaş yavaş 3 yudum soğuk süt içiyor ve geçtiğini söylüyor, ben de bir kaç akşamdır 3 yudum süt içip yatıyorum kesmese de artık gece uyuyabiliyorum  :icon_thumright: darısı başına  :opucuk:

bugün ki kontrolde söyledim bende farklı bi çiğneme tableti verdi bakalım o işe yarıycak mi

Hepsi Bu..!

iklima

Çok şükür dr un  suruptan sonra verdigi hap işe yaradı
Yanmalarim son buldu rabbim tekrar göstermesin hayattan zevk almıyordum yüzüm mimiklerim derinleşmişti acı hissinden

Hepsi Bu..!

ponçik

Alıntı yapılan: iklima - 28 Ekim , 2013, 12:54:43
Çok şükür dr un  suruptan sonra verdigi hap işe yaradı
Yanmalarim son buldu rabbim tekrar göstermesin hayattan zevk almıyordum yüzüm mimiklerim derinleşmişti acı hissinden

Çok geçmiş olsun, demek ki keramet tabletteymiş  :k06:
İnşallah doğuma kadar tekrar o sıkıntıları yaşamaz ve güzel bir hamilelik dönemi geçirirsin  :opucuk:

iklima

Inş canım zaten bişey kalmadi o da doğum korkusuyla dolu dolu geçiyor zaten
Bi ara düşünmuyordum bu nst de sanci olayi olunca yine korku sardi
Doğumdan da sonrasından da çok korkuyorum ağrılar,acılar,etrafımdaki insanlar...

Hepsi Bu..!

ponçik

korktukça huzursuz olursun sakin ol gebeliğin tadını çıkar  :occasion14: