26 Nisan , 2024, 22:47:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

YEŞİL ÇAY

Başlatan _inci_tanem_, 30 Eylül , 2013, 10:44:11

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

30 Eylül , 2013, 10:44:11 Son düzenlenme: 30 Eylül , 2013, 11:02:48 _inci_tanem_
Merhaba arkadaşlar oğlum yaklaşık 8 aylık işe başladığım için eskisi kadar sık emziremiyorum fakat sabah akşam birde işyerinde sağıp götürüyorum yeşilçay içebilirmiyim zararı varmı olur mu bilgisi olanlar yardımcı olabirse sevinirim ??

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

_inci_tanem_

teşekkür ederim ayşecim  :opucuk:
bu durumda yeşil çay tüketemiyoruz...
netten araştırmıştım burda paylaşmadan önce her sitede farklı şeyler okudum o yüzden sizinle paylaşmak istedim. 

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım bir yaşına kadar bekle istersen.. Ebru Şallı hamileyken bile günde 2 bardak içmiş

_inci_tanem_

sanırım öyle olcak canım zayıflamak için içmek istiyodum günde 2 fincan falan ama bu şeyleri okuyuncada içim rahat etmiyo  :-\
doğumdan sonra saçımı boyadım 2 kez şimdide açıklama yapıldı zararlıymış emzirme dönemindede boya üzüldüm  :'(

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ยรlคภ๓คz göภlüm

ne ben de doğumdan sonra hemen saçımı boyatırım diyordum... canım ip atla o da çok hızlı kilo verdiriyor... oğlumda 6 aylıkken atlamıştım hemen 2 kilo vermiştim

_inci_tanem_

yok boyatma ayşecim bende tekrar boyatmak üzereydim ki yazıyı okudum onca beyazıma rağmen vazgeçtim koltuk altı dedorantlarımı bile zararlıymış ya öğrenene kadar sıkıyodum bu sabah elime aldım geri bıraktım  :'( :'(  bu zamana kadar zararlıydıda niye söylemediler bilemiyorum :violent1: :violent1:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ยรlคภ๓คz göภlüm

o yazıyı ben de okudum... bir de yorumları okudum..bazı kadınlar saçını boyattığında bebekleri o gün emmek istemiyormuş

_inci_tanem_

kötü hisettim kendimi canım ya umarım zarar  vermemişimdir bebeğime :((( şimdi bırakana kadar boyatmam saçlarımı ama madem zararı vardıda bu zamana kadar niye söylemiyolar  :violent1: :violent1: :violent1:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ยรlคภ๓คz göภlüm

Canım rahat ol, Allahım çocuklarımızı korusun... ben de hamile olduğumu bilmiyordum, saçımı boyattım... ben de fazla beyaz yok bir de saç rengim açık olduğu için beyaz hiç belli olmuyor ben de uzun süre boyatmayı düşünmüyorum

_inci_tanem_

aminnnn canım aminnn :amin: :amin: benim boyansa iyi olacak durumda ama bayamayacağım beyazlarda hep önlerden çıktı yaa  :'(

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

leylakarsu

Biraz daha bekle canım boyatma o zaman