Erkek bebeği olup bir testisi yukarıda olan var mı?

Başlatan xxcansuxx, 15 Eylül , 2013, 12:10:04

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

15 Eylül , 2013, 12:10:04 Son düzenlenme: 18 Eylül , 2013, 14:21:23 goncik
selam kızlar
çoğunuz biliyorsunuzdur bugün itibariyle 10 günlük bir oğlum var...
3 günlük hast kontrollerinde sağ testis yukarda onu takip edeceğiz dedi dr... gerçekten alt değiştirmedede farkediliyor... zamanla inermiş vaktim olmadı sizlerede sormaya başına böyle birşey gelen var mı gerçekten zamanla iniyor mu bir sorun olur mu?? kafam allak bullak netten baktım bir sürü şey yazıyor ama 6.ayda inermiş  :dontknow: :dontknow:

yarında inş. sünnet ettireceğiz korkuyorm da  :honk: :honk: :sad1: 

Balböceği

Geçmiş olsun Canan, 1 yıl içinde inebiliyormuş ama sen yinede doktora götürmeyi ihmal etme. Burda böyle durumla karşılaşabilen var mı bilmiyorum  :dontknow:

Bende bir ara araştırmıştım bu konuyu  :-\

tn2012

canım benim hatırladığım kadarıyla testisler sonradan da inebiliyor. doktor takip edelim dediyse edecektir zaten. inmediği takdirde de önlemi alacaktır. kafaya takma bence. oğlumun böbreğinde leke vardı anne karnındayken. doktor doğumda büyük yüzdeninki kayboluyor, ama doğumdan sonra mutlaka kontrolünü yapalım dedi. ben hamile halimle ne çok dert etmiştim bunu kendimi. her ultrasonda boyutunu soruyordum, orda burda araştırıyordum  :-\ 2 aylıkken profa götürdüm. kaybolmuş dedi  :amin: ben o günden sonra doktorlara güvenmek gerektiğini, boş vesveselerle can sıkmamak gerektiğini öğrendim... sizin de öyle olacak inşallah  :amin:

sünnete gelince çok basit bir işlem hakikaten. ben de yaklaşık 1 ay önce yaptırdım. bugüne kadar niye bekledim diye tasalandım durdum  :k06: şimdiden geçmiş olsun, Rabbim damatlığını da göstersin

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gecmis olsun cnm insallah sorun olmaz  :amin: :amin: niye öyle erken sünnet etiriyonuz  :icon_scratch:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

KasrıCinan

canım benim oğlumunda biri yukardaydı biri asağı sarkıktı..bende korkmustum ama sonradan düzeldi.inmezse o zaman doktor ameliyat yapıyor sanırım.sen sıkıntı yapma.çekiliyor resmen düzeliyor ikiside...sünnet içinde iyi düsünmüssünüz..kuzum benim insan kıyamıyor içi gidiyor yanlız daha çok küçük ya.ağladıkca acaba canı çokmu acıyorda ondanmı ağlıyor diye düşünmeden edemiyorsun,, ;D ;D ;D

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

sağolun kızlar sünnette oldu benim kuzum 2 gün oldu ağlamıyor artık ama iyileşmedi daha kremliyorum her alt açmada... biz hemen iyileşiyormuş acısını bilmez diye erken yaptırmak istemiştik sünneti dr eve geldi baktı oğlumun sünnet derisi tamamen bitişikmiş çok iyi karar vermişsiniz isabet olmuş demiş... açarken deriyi pipisi resmen mosmor olmuş... o gece huzursuzdu ağladı sonrası rahattı korkulacak birşeyde yok...

o drda baktı sağ taraf yumurtalık yerinde sorun yok ama solda hafif su birikimi var sarkık bakın oda zamanla geçer dedi... yani testisleri yerindeymiş 1 haftada inmişde olabilir...

zaten 1 ay sonrada kontrolü var ya kendi dr bakar inş. sorun olmaz  :amin: :amin:

zen_s

Geçmiş olsun canım  :opucuk: bu konu hakkında bilgem yok ama bir yerde okumuştum testisler sonradan inebilirmiş tedirgin olaçakbir durumyokturinşallh. Bebişlerinle güzel günlen :love7: :love8:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

nelss

canan sünneti evde mi yaptırdınız?bde ben 1 ay öcesine lokal anesteziyle uyuşturulup yapılmalı dye okumustum sizinki nasl oldu

**fatoş**

geçmiş olsun öncelikle benim oğlumda aynı söylediğin gibiydi hatta kaç kerz bu çocuk sakat sanırım yada bi hastalığı var erkekliği hakkında bile şüphelere düştüm epey bi zaman öyle gitti sonradan indi aşağı ikiside aynı seviyeye geldi artık harikalar :ehi: benim oğlumda 20 günlükken yaptırdık sünneti sadece bi iğne yaptı doktor uyuşturdu ve kesti anestezi filan yoktu ve çok kısa bi sürede iyileşti yara bilke olmadı ne dikişi vardı ne bişi sadece biraz şişmişti ve kızarıklık vardı oda bikaç günde geçti tavsiyem erken sünnet çok faydalı merak edilicek bişey yok bütün anneler endişeleniyor send ehaklısın ama zamanla düzelir inş allahım sağlık versin korusun inş oğlunu :amin:

iklima

canancim geçmise olsun
bukadar zamanda bile farkettigine göre geçicek demekki
sıkınti yapma kendine
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

seda87

CANIM GEÇMİŞ OLSUN İNŞ SORUN OLMAZ AMA SÜNNETİNİ İYİ BİLEN BİR DOKTORA YAPTIRMAKTA FAYDA VAR.BENİM BAŞIMA DAHA FARKLISI GELDİ BİZİMKİDE SÜNNETLİ DOĞMUŞTU İDRAR DELİĞİ UCUNDA DEĞİLDİ :(AMELİYATLA DÜZELTİLDİ İNŞ ONUN GİBİ BİŞE OLMAZ ZMANLA DÜZELİR CANM
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

xxcansuxx

Alıntı yapılan: nelss - 18 Eylül , 2013, 10:37:46
canan sünneti evde mi yaptırdınız?bde ben 1 ay öcesine lokal anesteziyle uyuşturulup yapılmalı dye okumustum sizinki nasl oldu
eet nelss ede yaptırdık... bu arada tuşların baısı basnıyor  :k06: :k06: sadee iğne yaptı lokal anestei yani... 2 dk bitti sünneti şükür 3.günü bir sorun yok iyikide erken yaptırdık diyorus

nelss

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Eylül , 2013, 21:52:14
eet nelss ede yaptırdık... bu arada tuşların baısı basnıyor  :k06: :k06: sadee iğne yaptı lokal anestei yani... 2 dk bitti sünneti şükür 3.günü bir sorun yok iyikide erken yaptırdık diyorus
:laughing7: :laughing7: bisiler anladm sanırm yazdıklarndan
bizde erken yaptırmayı düşünüyoruz kısmetse ama kıyabilirmiyz bilmiyorm baskalarının bebeği ble asıya geliyor s.o. onların ağlamasına dayanamoyurm gözlerm doluyor  :crybaby2:  :y25:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: nelss - 19 Eylül , 2013, 11:13:07
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Eylül , 2013, 21:52:14
:laughing7: :laughing7: bisiler anladm sanırm yazdıklarndan
bizde erken yaptırmayı düşünüyoruz kısmetse ama kıyabilirmiyz bilmiyorm baskalarının bebeği ble asıya geliyor s.o. onların ağlamasına dayanamoyurm gözlerm doluyor  :crybaby2:  :y25:
:k06: :k06: :k06:  anla bacım valla sınır oldum kız su dokmus klavyeye

bu arada aglamıyor sunnette o iğnede vıyaklama gıbı ses cıkardı sonra emzir annesi dedi benimki toktu emmedi, uyanıktı da 2 dk işlem korkma canım eninde sonunda olcak :opucuk:

Lă_Tăhzen!

Hayirli olsun canim sunnetiniz o sorun benim erkek kardesimde de vardi zamanla gecmisti bebekken gelmis gecmis olsun :opucuk: