28 Nisan , 2024, 14:57:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızımı Herkes Oğlana Benzetiyor

Başlatan Yaşamsebebim, 12 Eylül , 2013, 15:44:18

« önceki - sonraki »

Yaşamsebebim

12 Eylül , 2013, 15:44:18 Son düzenlenme: 13 Eylül , 2013, 10:52:43 goncik
slm arkadaslar 1 yasindaki kizima herkez oglan diyo pembe renkler tokalar takiyorum ay oglunda pek tatlliymis falan filan neden acaba aslinda benzemiyoda degil :))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

fotografini paylas bide biz bakalim  :k06: :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

@Melek Yüzlüm@

bizdede aynı durum var saçta uzamadı toka takamıyorum hep oğlan diyolar :k06: :k06: :k06:

asya81

benim kızımıda 6 aylık olana kadar oğlan gibiydi :k06 :k06: bir yaşında tam kız olduğu çıktı ortaya

♣ ђคtเςє ♣

benmki hiç erkeğe benzemiyo zaten kıyafetleri de kız kıyafetleri kafasınada hep bant takıyorum ama erkek mı diye soran oluyo düşün  :ehi:  :ehi:

Bluegirl

Bunun arkası oğlan olcak ozaman  ;)
Benim kızında saçı Kısa hep oğlana benzetiyorlar oyüzden  :cildir:
İnsanların boşboğazlığı işte laf olsun torba dolsun  :cildir:
boşver takılma böyle şeylere  ;)

iklima

artık soğuklar geliyor kız sapkalari saç banttlari felan takin tabi kafasinda tutuyorsa o da var
bizimde buay ayrıntili ultrasonda saci yok görünüyordu sizce bundan sonra çıkar mi 6,5 aylik hamileyim
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

Ben de cicili bicili giydirdiğim halde oğlan diyorlardı  :ehi:
1,5 yaşında sırf bu yüzden gidip kulaklarını deldirmiştim  ::)
Şimdi ise kendi kızım diye demiyorum afet-i devran mubarek  :nazar:  :laughing7:

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: ~Lilyum~ - 13 Eylül , 2013, 09:12:16
bakalim canim ikinci yolda 2,5 ayimiz kaldi belli degil oglan mi kizmi görcezz :toothy10: :toothy10:

@Melek Yüzlüm@

ponçik

Ayyy insan meraktan çatlar dimi  ;D benim eşimde diyor bu sefer doktor cinsiyetini söylemesin doğunca öğrenelim diye  :cildir: ayyyy dayanamam ben heralde  :laughing7:

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: @Melek Yüzlüm@ - 13 Eylül , 2013, 16:21:42
daha sölemediler mi cinsiyetini :-* :-* :-* :-* :-* :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
yok canim daha bilmiyoruz bakalim pazartesi gidicez bakalim belki ozaman ben yurtdisinda yasiyorum yazin tr bi dr. gittim yüzde 80 kiza benziyo dedi sonra eminde degilim deddi esimin halasida bugüne kadar bütün hamilelerin bebeklerini bilmis hatta gellinine kizin olacak demislerde bak görcen kizim oglan olcak diye inat ettmis kadin banada senin oglun olacak dedi ama bakalim en önemlisi saglikli ve hayirli olmasi tabi bi kizim var bi oglum olmasini isterim nasipse rabbim verirse :amin:

Bluegirl

13 Eylül , 2013, 22:33:48 #12 Son düzenlenme: 13 Eylül , 2013, 22:35:38 ~Lilyum~
Alıntı yapılan: Yaşamsebebim - 13 Eylül , 2013, 16:12:27
Alıntı yapılan: ~Lilyum~ - 13 Eylül , 2013, 09:12:16
bakalim canim ikinci yolda 2,5 ayimiz kaldi belli degil oglan mi kizmi görcezz :toothy10: :toothy10:
aa öylemi çok güzel maşallah  :flowers:
Rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin  :nazar:

cananyakut

bebeklerin belirli bir yaşa kadar şekilleri ve simaları oturmaz zaman geçtikçe sende göreceksin ki yüz hatları oturacaktır.

zerrinplt

Canım bi süre belli olmaz zaten düzelir merak etme