15 Mayıs , 2024, 09:44:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2. Aşılama başlangıcı

Başlatan BurcuÇ, 01 Eylül , 2013, 22:38:53

« önceki - sonraki »

BurcuÇ

Kızlar, bu ay 2 inci aşılama ıcın klomen kullanmaya basladım normalde yumurta takıbı ıcın 7 gun gıtemm gerektı yarın 11.gun klomen kullanmamım yarın belkı gıdıcem , cunku benım 16.gunum yumurtam buyuyor oda bır yana dursun tutmadıgı ıcın gıtmek hıc ıstemıyorum doktara  :y25:

Ne olur bana yardım edın, 2. asılamada nasıl bı yol ızlıyım özelde yaptırsam dahamı etkılı olur dua edın baana hıc ıyı değilim gereçkten bu ayda olmazsa kı olmuyor ıste olmıcakta napıcam ben ya :y25: :y25: :y25:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM BENIM INŞALLAH TUTAR RABBIM GONLUNUZE GORE VERİR  :amin: :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

BurcuÇ

Amin , canım keşke tutsa ama 2yhıldır he ryolu denedım olmuyor ıste olmuyor  :y25:

Bu ay yumurtam oldumu onu bıle bılmıyorum

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 01 Eylül , 2013, 22:43:13
Amin , canım keşke tutsa ama 2yhıldır he ryolu denedım olmuyor ıste olmuyor  :y25:

Bu ay yumurtam oldumu onu bıle bılmıyorum
:amin: :amin: CANIM INS RABBIM VERCEKTİR  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

♣ ђคtเςє ♣

canım hangi hastanede yaptırıyosun

mutluluk

ben 4 yıldır özel doktorlardayım hiç devlete gitmedim inan hiç farkı yok bence.olsa benim olurdu.gitmediğim özel hastane özel doktor kalmadı ama sonuş sıfır.hiç olmazsa devlette en azından az param gitti dion.  :opucuk:

BurcuÇ

Zeynepkamilde yaptırıyorum canım, aslında ümranıyede muayenesı olan baska özel doktorum vardı o dedı devlette bı yaptır bakalım olmadı sonra konsuuruz demıstı. Evet az para gıdıyor da ne edıcemı bılemıyorum cok sıkıldı doktora gıtmekten  :crybaby2:

Burdakı asılama yapan doktorda dedıkı, aşılamaya guvenme normal yolla hıc farkı yok zaten olursa normallede olur ama 2 yıldı rnormal yollada olmuyor  :y25: :y25: :y25:

BurcuÇ

şimdi doktara gudıyorum bakıcak yumuoşlarım olmusmu

BurcuÇ

Canlar doktordan gelıyorum,

Bugun klomen kullanmamım 11.gunu sağda yumurtam yok solda bi 12mm bide 10 mm oluşmus doktor daha erken cuma gel cumaya buyurler dedı pekı bu ay ıkıtanemı yumurtam olmus dedım gecen ay 1 taneydı cokkucukler suan 2tane var dıyemem dedı.

Hakkımızda hayırlı bu stres benı öldürcek