kızlar bakarmısınız

Başlatan KasrıCinan, 26 Ağustos , 2013, 20:53:18

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

KIZLAR 8+1 haftalık hamileyim....daha 2 aylık çok küçük.benim sorum ise sabahtan beri sol tarafımda yumruk gibi toplanıyor.normal değil sanki bu durum..ileriki aylar olsa bebek büyük bi tarafa toplandı dersin.demin resmen sol tarafım yumruk gibi toplandı.düzeliyor gibi oluyor ama sol tarafımda bi gariplik var.acaba bebek karnımda ölmüş olabilirmi.ne yapayım.annemde öbür tarafına da dikkat et,,orayada yığılırsa ölmüş olabilir tek taraflı ise o tarafında büyüyecektir dedi.elim ayağım titriyor... :'( :'( :'(

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Balböceği

Öncelikle Allah korusun canım  :amin:

Böyle şeyleri getirme aklına, ben hamile değilim ama 1.5 aydır sağ tarafımda yumruk oluşuyor dışardan gözle görülebiliyor. Bende bilmiyorum ne olduğu.

Annenin dediği lafa gelirsek doğru benim annemde öyle fark etti...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

aklina öle seyler getirme cnm ya cok dert edecekcen git doktora baksin  :opucuk: insallah önemli bisey deildir  :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

iklima

canım benim rabbim korusun öyle kötü şeyler düşünme.
ama acile git derim ben
o korku bende de oluyordu başlarda hareket edicek.kadar büyümeden önce şimdi büyüdü şimdi de ya gelismezse korkusu var
hep bi endişe oluyor yani ama senin şikayetin de var onun.için vakit kaybetme git derim hemen
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

cansu_27

Allah korusun tabıkı ama benım bebegım de hep solda durdu sol kasıgım da ole duruyordu bır sey koymus gıbı ve canımı acıtıyordu aklıma hıc oyle seyler getırmedım iyi dusun ıyı olsun bu arada daha onceden dusugunuz varmı? rısk grubundaysanız bılemem ama evhamlanmayın ..her sey bızım ıcın...bu arada kızım bugun 5 ayını bıtırdı darısı sıze ınsallah sevgıler...

seda87

canm allah korusun ya bence hemen git doktora görün yoksa bu şüpheler seni çok üzecek :y25: :y25:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

_inci_tanem_

İdrar yolu enfeksiyonu olabilir benimde 7.haftalarda olmuştu ağrıyla birlikte dr.gittiğimde ciddi bir enfeksiyon vardı hap bile değil iğnelerle ancak geçti aklına kötü şeyler getirme RABBİM sağlıkla yavrunu kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

xxcansuxx

sümeyram sakin ol öyle kötü bir şey değildir... daha çok küçük bence Allah korusun öyle birşey olsa bu kadar net hissedilir mi topu topu 2.5 cm falandır hem bu haftalar kanama ile atılır sonlanan gebelikte diye biliyorum...

sen en iyisi kendini yiyip bitirme dr git sağlıklı olduğunu gör bebeğinin rabbime emanet  :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 27 Ağustos , 2013, 22:59:13
sümeyram sakin ol öyle kötü bir şey değildir... daha çok küçük bence Allah korusun öyle birşey olsa bu kadar net hissedilir mi topu topu 2.5 cm falandır hem bu haftalar kanama ile atılır sonlanan gebelikte diye biliyorum...

sen en iyisi kendini yiyip bitirme dr git sağlıklı olduğunu gör bebeğinin rabbime emanet  :amin: :amin: :amin:
cananım dün öyle oldu toplandı bi tarafıma hafif de ağrım vardı çok sükür bugün karnım normal...bende takip ettim sürekli öyle olacakmı diye ama olmadı.hafif bi tarafı eğimli o kadar,,,ya normalde bebek büyükken hareket edince dönünce karnın bi tarafı yamulurya resmen benim öyleydi.1 gün boyunca bi taraf bi taraftan büyüktü..daha yeni esimin teyzesi 3 aylık doğum yaptı.kontrole gitmiş.doktora demis bi garip bu bebek lıp lıp bi oyana bi bu yana yığılıyor demiş..sonra bi bakıyorlar 1 hafta olmuş öleli.ve 3 aylık büyük olduğu için doğum yaptırmışlar.bi kaç gün sonrada benim böyle oluncva o yüzden çok korktum..ama devamlı olmadı sükür...insallah iyidir bebeğim...

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 27 Ağustos , 2013, 22:44:57
İdrar yolu enfeksiyonu olabilir benimde 7.haftalarda olmuştu ağrıyla birlikte dr.gittiğimde ciddi bir enfeksiyon vardı hap bile değil iğnelerle ancak geçti aklına kötü şeyler getirme RABBİM sağlıkla yavrunu kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:
evet enfeksiyonum var geçmiyor.bi ilaç kullandım.şimdi tekrar bi ilaç verdi doktor gece içip yatılacakmıs.2.kez içiyorm çok fazla akıntım var.belkide dediğin gibi enfeksiyondan oldu.tesekkür ederim canım sağolasın amin

KasrıCinan

Alıntı yapılan: cansu_27 - 27 Ağustos , 2013, 08:21:37
Allah korusun tabıkı ama benım bebegım de hep solda durdu sol kasıgım da ole duruyordu bır sey koymus gıbı ve canımı acıtıyordu aklıma hıc oyle seyler getırmedım iyi dusun ıyı olsun bu arada daha onceden dusugunuz varmı? rısk grubundaysanız bılemem ama evhamlanmayın ..her sey bızım ıcın...bu arada kızım bugun 5 ayını bıtırdı darısı sıze ınsallah sevgıler...
canım benim gebeliklerim hep sıkıntılı.ilk gebeliğim 9 haftalık kürtajla sonlandı.2.bebeğimi iğne kullandım doğuma kadar.simdi 2 yasında.3.ye simdi gebe kalınca test yapıldı yine pıhtılasma çıktı yine iğne kullanıyorm.riskli gebeliklerim var yani.o yüzden hep bi korku var bende.amin sağol canım

KasrıCinan

KIZLAR hepinize cevaplarınız için tesekkür ederim.girip cevap yazan varmı diye baktım hep ama cevap yazamadım.dün çok korkum vardı ama bugün sükür normale döndü.ve ilk defa bu sabah safra kustum.bulantılarım hafif oldu hiç kusmamıstım.ama bugün böyle kusunca iyiye yordum.insallah iyidir bebeğim.ben çok sık ultrasına girdim ilkten doktor bebeği göremeyince.bide gerekli bütün tedbirleri aldık düsük için bundan sonra olacaksada yapacak birseyimiz yok dedi doktor.o yüzden bi panikle doktora gitmek istemedim..okuyunca cevapları rahatladım zaten.sağolun :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 27 Ağustos , 2013, 22:59:13

canımmcımmm sen nasılsınnn oğluşun nasıl :opucuk: :opucuk: :opucuk: prensesin ne alemde..

KasrıCinan

hemen cevabını öğrenmek için açtım konu arastırdım böyle birsey varmı diye ama göremedim.
BUGÜN işlerim çoktu hemde yürüyüs olsun dedim,,,ayakta çok kaldım.9+2 haftalık hamileyim.eve  geldim biraz yattım ve kalktıktan sonra birsey akar gibi oldu wc ye gittim camasırım batmış  koyu sarı hatta turuncu denilecek  sekilde sulu yapısık bi akıntı geldi peçeteye doldu resmen..normalmi.nedir bu akıntı ama suluydu böyle.çok korktum arkadaslar.cuma kontrolüm var...gitsemmi yarın doktora yoksa normalmi acaba.ayakta kalmaktan mı oluyor.. :icon_scratch: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

ponçik

Canım 10.haftaya kadar riskler fazla biliyorsun  :dontknow: sabaha kadar tekrar olursa kontrole yarın gidersin  :-\ aklına kötü şeyler getirme, belki de iltihaptır, idrar yolu enfeksiyonu vs..