KIZLAR HAMILELIKTE KANAMA VS OLMADAN BEBEGE BISEY OLUR MU?

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 17 Ağustos , 2013, 23:18:51

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:icon_scratch: :icon_scratch: SLM KIZLAR KANAMA OLMADAN BEBEGE BIŞEY OLUR MU BENİM BU SORU HEP AKLIMA TAKILDI DR SORCAKTIM UNUTTUM
BEBEGE BISEY OLDUYSA KESIN KANAMAMI OLUR YOKSA KANAMA OLMADANDA BEBEGE BISEY OLUR MU  :icon_scratch: :icon_scratch: :dontknow: :dontknow:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

niye soruyon böle seyler sen bakim  :caca: :caca: :caca: :caca: Allahin izniylen bisey olmaz  :amin: olursada vucud sana bi sekilde bildiriyo Allah korusun  :amin: :amin: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Balböceği

Bendede böyle şeyler düşünme  :opucuk:

Ama sorarsan benim annem yaşadı 5.5 aylık öldü karnında. Bilemedi nasıl bilecek aslında sağa dönse saga sola dönse sola geliyordu bebek, birde 15 olmuş artık zehirlemeye başlamıştı idrarından bildi doktora gitti..

Allah kimseye vermesin. Mevlam hayırlı evlatlar versin  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 17 Ağustos , 2013, 23:33:07
niye soruyon böle seyler sen bakim  :caca: :caca: :caca: :caca: Allahin izniylen bisey olmaz  :amin: olursada vucud sana bi sekilde bildiriyo Allah korusun  :amin: :amin: :nazar: :nazar:
NE BILEYIM GULUM YA AKLIMA BAZEN KOTU SEYLER GELİYO  :-\ :-\ :'(

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Balböceği - 17 Ağustos , 2013, 23:49:52
Bendede böyle şeyler düşünme  :opucuk:

Ama sorarsan benim annem yaşadı 5.5 aylık öldü karnında. Bilemedi nasıl bilecek aslında sağa dönse saga sola dönse sola geliyordu bebek, birde 15 olmuş artık zehirlemeye başlamıştı idrarından bildi doktora gitti..

Allah kimseye vermesin. Mevlam hayırlı evlatlar versin  :amin:
AMINN EDAM  :opucuk: :amin:

Lă_Tăhzen!

Hamilelik psikolojisinden  o  bende az once burda bisey okudum bebegi kucagima alincaya kadar onun etkisinde kalirim herhaldee kafaya takildimi takiliyor