27 Nisan , 2024, 11:00:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

CİNSİYETİMİZİ ÖĞRENCEZ İNŞ:)

Başlatan aşkitoom, 02 Ağustos , 2013, 06:50:29

« önceki - sonraki »

aşkitoom

kızlar saat 8:30da kontrolüm var,cinsiyetini öğrencez.dua edin kızlar inş bebeğim sağlıklıdır herhangi bi sorun yoktur :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Tatlim ins saglikli sihatlidir hadi bakalim bize daha var

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

aşkitoom

kızlar bi kızımız daha olcak inş :amin: :nazar: doktor baktı ilk başta kıza benziyor dedi sonra %80 kız dedi.
kesin doğrudur demi arkadaşlar,ismimizde elif olcak inş :amin:

Balböceği

Hadi gözün adın olsun, ismiyle yaşasın inşallah  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:opucuk: CANIM HAYIRLI OLSUN ONEMLİ OLAN SAGLIKLI SIHATLI OLMASI HAYIRLI EVLAT OLMASI  :opucuk: :amin:

iklima

gözün aydın canım ne güzel iki tane melegin olucak rabbim sağlıkla kavustursun ınş.
:amin: :amin:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Lă_Tăhzen!

Gozun aydin hadi Allah gonlune gore verdi kayinpederinin ismini koymakttan yirttin  :k06:

Ismide cok guzelmis hayirlarla saglikla gelsin insallah

olvido

kızın çok şanslı  :love3: ne güzel her zaman konuşup dertleşebileceği bi kız kardeşi olacak. Benim kız kardeşim yok umarım kızımın kız kardeşi olur  :amin:
  Hayırlı evlat olsun inşaallah adı da çoook güzel  :nazar:

xxcansuxx

canım hayırlı olsun kızın bereket getirsin evinize...
ne güzel ya dr bana da kızınız olcak dese sevinirdim kızın yanına kız kardeş gerek bence :muzz: :muzz:
benimde kız kardeşim yok hep olsaydı derim bu yaşıma geldim eksikliğini hissederim ne görümce ne elti ne gelin kimse  kız kardeşin yerini tutmaz  ;)

aşkitoom

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ağustos , 2013, 00:18:34
canım hayırlı olsun kızın bereket getirsin evinize...
ne güzel ya dr bana da kızınız olcak dese sevinirdim kızın yanına kız kardeş gerek bence :muzz: :muzz:
benimde kız kardeşim yok hep olsaydı derim bu yaşıma geldim eksikliğini hissederim ne görümce ne elti ne gelin kimse  kız kardeşin yerini tutmaz  ;)

aynen cnm o konuda bende çok sevindim,benimde kız kardeşim yok hep eksik oluyorsun.kimseyle herşeyini rahat paylaşamıyorsun.inş doktor yanılmamıştır,11+4 iken erkeğe benziyor dedi.dün ilk başta kıza benziyor dedi sonra kız dedi.öbür ayda erkek derse kafayı yerim artık :k06: erkek çocuğunun pipisini saklama durumu oluyor mu,alışverişe başlıcaktım yine öbür ayı beklicem :love7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun cok merak etmistin sonunda ögrendin  :k06: :k06: yanilma olmaz sanmam ama sen genede alisverise baslama daha cok zamanin var  :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

xxcansuxx

erkek pipisini saklamaz bacağını kapatır onuda dr cinsiyetini göremedim der  :dontknow: :dontknow:
sen diğer ayı bekle yinede  :k06: :k06: nasılsa 1 günde halledersin k :opucuk:

cananyakut

Sağlıklı olsunda cinsiyet önemli değil

zerrinplt

CAnım cinsiyet önemli değil sağlıklı olsun yeter