BEBEKLER YERE NE ZAMAN BASMALI ???

Başlatan merviş86, 31 Temmuz , 2013, 13:21:41

« önceki - sonraki »

merviş86

arkadaşlar merhaba benim kızım 8,5 aylık ve yere hiç bastırmadım ve birçok arkadaşım geç bile kaldığımı söylüyor sizce hata mı ettim erken bastırmak daha mı iyi oluyor bebek için yoksa daha mı sağlıksız
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

izemsevi

canım 6-6,5 aydan sonra rahat basabilir o şimdi artık emeklemek isteyecektir çocuga işkence yapma bırak dolaşsın mikrop alır diye korkuyorsan illaki alacak benim kızım ilk hastalığını emeklediğinde oldu rabbim onları koruyor

ยรlคภ๓คz göภlüm

oğlumu 10 aylıkken eşimle birlikte elinden tutup kaldırımda yürütüyorduk gerçi kendisi istiyordu ve çok da mutlu oluyordu. evde de kendisi ayağa kalkıp koltuktan destek alarak yürüyordu

asya81

beim kızımda hep yerlerde süründü :laughing7: 8.5 aylıkken emekliyor ve 9 aylık olduğunda sıralıyordu koltuklara tutunarak bence yeterince büyük bebeğin
zaten 6.5 7 aylıkken basabilir yere

cananyakut

Canım geç bile kalmışsın bu kadar korkma bişey olmaz

zerrinplt

Canım 6. aydan sonra rahat basabilmesi lazım