Kizlar klomen gec dollenme yaparmi?¿

Başlatan eguzel89, 31 Temmuz , 2013, 13:17:42

« önceki - sonraki »

eguzel89

31 Temmuz , 2013, 13:17:42 Son düzenlenme: 01 Ağustos , 2013, 13:51:59 eguzel89
Bu ay klomen kullandim kizlar ve ayin yedisinde hamile oldugumu ogrendim Ayin ondokuzunda doktora gittim bes hafta uc gunluk gebesin dedi ve keseyi gordu benim hesaplarima gore bes hafta bes gunluk olmasi gerekiyordu bugun tekrar gittim aradan oniki gun gecti  bebegi gordu ama kalp atislarini duyamadik ultrasona gore alti hafta bir gunluk dedi benim hesaplara gore yedi hafta uc gunluk olmasi lazim kafayi yicem dr da deli etti zaten beni bastan beri bos gebelik olabilir bebegi gormemiz lazim bebek olsa bile yine bos gebelik olabilir kalp atislarini dinleyene kadar bugun tam bir saat ayakta bekledim ya hepmi olumsuz olur bir adam yani ben anlamadim sinirlerim hat safhada bu arada ikinci bebegim olacak Allahim nasip kismet ederse benim gibi bu olayi yasayan varmi
kurban olayım sana Allahım nazardan korusun:)

izemsevi

canım genelde kalp atışı 7 hatada görülür 5 haftalıkken görülmezki zatn 5 haftada bebek olmuyor

ยรlคภ๓คz göภlüm

benim de yumurtlama geç çatladığı için 5 gün gerideyiz... hatta doktorum 20 Nisan olan son adet tarihimi 25 Nisan olarak düzeltti. 6 haftalıkken kalp atışı duyulmaması normal.

asya81

kalp atışı yedinci hafta görülür benim dört haftalıkken kese göründü yedi haftadayken kalp atışı duydum
doktor seni germiş gereksizce bence başka bir doktora görün içini ferah tut

eguzel89

Valla bugune kadar kendimi hic bu kadar yipratilmis hissetmedim bende ilk kizimi yedi hafta uc gunlukken duydum kalp atislarini ama dr bana on gune kanaman gelir bu gebelikte canlanmaz dedi gerizekali ya sinir oldum yani iyice gerdi beni

makaron

bence farklı bir doktora git. farklı bir görüş al...

birbuçukyıl

vajinal usg ile baksaydı kalp atışı görülebilirdi. 6+1 görünüyorsa kalp atışının olması mümkün.
Geç döllenme olursa karından kalp atışı geç alınıyor. Bence başka doktora görün en azından bir aksilik varsa bile iki doktor görmüş olsun. İçin daha rahat eder böylece.

eguzel89

Evet kizlar baska bir dr a gittim vajinal ultrasonla bakti kalp atisi var dedi (diger dr yok demisti) ama bir hafta geriden takip ediyor gec dollenme olmus olabilir dedi pazartesi tekrar gitcem ama korkuyorum:-(

eguzel89

Bu arada kafama takilan klomen kullanmam bu ay acaba gec dollenmemi oldu diye cunku bebegin kalp atislarini gordum ama yavas haftasina gore bir hafta geriden geliyo benim durumumu yasayan varmi aranizda lutfen cok kötüyüm :dontknow: :crybaby2:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bende de geç döllenme olduğu için beş gün gerideyiz  hatta adet tarihim 20 Nisanken doktor onu 25 Nisan olarak kabul etti

gözün aydın kalp atışını duymuşsun artık korkma

birbuçukyıl

Korkma hiç ne güzel kalp atışını görmüşsünüz. Geç yumurtladıysan geç döllenir. Ultrason ve son adet tarihinle yapılan hesaplama birbirini tutmayabilir.Gayet normal bişey.

eguzel89

Gercekten cok ama cookk tesekkur ederim sürekli aglar durumdayim kimseyle konusasim yok bir kizim var ona sariliyorum oda bana bugun anne uzulme abi gelecek kardes dedi;-) yavrum iki yasinda ama ona uzuldugumu anlamis kalp atisi yavas diye korkuyorum kizlar ya gec dollenme degilse diye klomen yaparmi sizce gec dollenmeyi

ยรlคภ๓คz göภlüm

geç döllenme yapar mı bilmiyorum ama oladabilir çünkü adet gecikmesi yapabiliyor... ultrasona göre 6 haftalık olduğuna  göre kalp atışının yavaş olması normal... sen de biraz rahatla stres şu anda senin için iyi olmaz... kızınla birlikte güzel zaman geçir... onlar stres topu insanın tüm stresini alıp götürüyorlar...

eguzel89

Sagol canim cok tesekkur ederim pazartesi tekrar gitcem valla benim icin dua edin

ยรlคภ๓คz göภlüm

dualarımız  seninle, inşallah güzel haberler alırsın