28 Nisan , 2024, 23:38:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İkinci KIZIMA hamileyim

Başlatan ponçik, 28 Temmuz , 2013, 12:38:28

« önceki - sonraki »

zen_s

Alıntı yapılan: E N D E M İ K - 07 Kasım , 2013, 11:23:54
canım hayırlısı olsun inşallah kız erkek farketmez ama kızlar annesinin dert ortağı oluyor herşeyini paylaşıyor Rabbim bana bir evlat verirsen inşallah hayırlısı ve sağlıklısıyla bende kızım olsun isterim dua edersende sevinirim.Allah herkesin gönlünden geçenleri hayırlısıyla versin inşallah.
Amin canım inşallah hepimiz muradımıza ereriz hayırlısıyla
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Alıntı yapılan: E N D E M İ K - 07 Kasım , 2013, 11:23:54
canım hayırlısı olsun inşallah kız erkek farketmez ama kızlar annesinin dert ortağı oluyor herşeyini paylaşıyor Rabbim bana bir evlat verirsen inşallah hayırlısı ve sağlıklısıyla bende kızım olsun isterim dua edersende sevinirim.Allah herkesin gönlünden geçenleri hayırlısıyla versin inşallah.

Benim annemin de iki kızı var, iki kız annesi olmak harika birşey
Rabbim inşallah senin de gönlünün muradını versin  :amin: daha fazla bekletmeden aratmadan kucağını doldursun inşallah
Şuan bu özlemi çeken dua eden ne kadar kadın varsa dualarınız kabul olur inşallah  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

E N D E M İ K

amin kızlar inşallah canlarım. :opucuk:

ponçik

zen_s

rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

niye güldün  :icon_scratch: bişey mi kaçırdım

zen_s

Yok canım bişey kaçırmadın hepiniz öptüm demek istedim ama alıntı yaparak olunca öpücük doldu iletim ona güldüm

ponçik

ponçik

Az önce uzun zamandır görmediğim bir arkadaşımla görüştük, kızım olacak dedim, pek ümitlenme dedi  :icon_scratch: benim içime erkek gibi doğuyor dedi  ??? bunu söyleyen arkadaşım bana daha önce kahve falı bakıp herşeyi bilen bir kişi  :ehi:
Ama dedim doktor %100 dedi  :dontknow: sen gene de ümitlenme dedi , bak şimdi ne bu yaaa  ;D
Neyse 2 hafta sonra detaylı ultrasona gireceğim orada netleşir hayırlısıyla sağlıklı olsun da Rabbim daha iyi bilir  :amin: ama gönlümden geçen kız nihayetinde  :love9:

iklima

Alıntı yapılan: ponçik - 11 Kasım , 2013, 14:19:06
Az önce uzun zamandır görmediğim bir arkadaşımla görüştük, kızım olacak dedim, pek ümitlenme dedi  :icon_scratch: benim içime erkek gibi doğuyor dedi  ??? bunu söyleyen arkadaşım bana daha önce kahve falı bakıp herşeyi bilen bir kişi  :ehi:
Ama dedim doktor %100 dedi  :dontknow: sen gene de ümitlenme dedi , bak şimdi ne bu yaaa  ;D
Neyse 2 hafta sonra detaylı ultrasona gireceğim orada netleşir hayırlısıyla sağlıklı olsun da Rabbim daha iyi bilir  :amin: ama gönlümden geçen kız nihayetinde  :love9:

Ay nasıl kurt düşürmuştur içine neden o kadar iddalı konuşuyor ki
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

Valla sorma  :laughing7: onun ablasına da 8 ay kız demişler erkek doğmuş  :-ooo boş boğaz mı diyim, kalbi temiz mi diyim bilemedim  :toothy10: tööbe tööbe  ;D

iklima

Merak ettim bende şimdi şu ayrıntilida ınş pozisyonu müsait olur da ayan beyan belli olur  :k06:
Ben de ilk başlarda emin olamamiştim böyle şeyleri duydukça okudukça ayrintilidan sonra tatmin oldum
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

gerçi geçen hafta da bacakları iki yana açmış gayet net gösteriyordu bizim zilli  :laughing7: yumurtaya benzer birşey görmedik ya da pipiye benzer  :k06: Allah bilir tabi , hakkımızda hayırlısı evladın bini de bir biri de bir  :amin: sağlıklı hayırlı olsun tek düşüncemiz o  :love9:

ponçik

Nihayet detaylı ultrasonumuzu da çektirdik  :D cumartesi günü ultrason sonrasında raporumuzu , siyah ve renkli fotoğraflarımızı aldık ama renkli görüntüleri cd'ye çekememişlerdi , dün tekrar gittim , bu kez de ultrason cihazı bozuldu 2 saate yakın bekledim ama sonuçta bebeğimi bir kez daha gördüm, görüntülerimizi cd'ye çektiler akşam eve gelince de babamız ve ablamız seyretti  :hello2:
Çok şükür herşey yolunda  :amin: ultrasona göre tahmini doğum tarihimiz  SAT a göre 4 Nisan ama geç döllenme olduğu için doktor 10 Nisan dedi , bu durumda 4-10 Nisan arası kızımızı bekliyor olacağız inşallah  :love9:
Tam net görüntü alamadı çünkü elleriyle sürekli yüzünü kapattı, sanırım içeriye giren ışık onu rahatsız etti, bir ara iki elini yanağına koydu, dirseğiyle suratını kapattı, burnunu tuttu, esnedi  :love7: Allahım daha doğmadan bu güzellikleri yaşamak bile bir mucize  :amin: İnşallah bu hasreti çekenler de en hayırlı zamanda bu güzel duyguları tadarlar  :amin:  :amin:

elamm

Alıntı yapılan: ponçik - 27 Kasım , 2013, 12:05:01
Nihayet detaylı ultrasonumuzu da çektirdik  :D cumartesi günü ultrason sonrasında raporumuzu , siyah ve renkli fotoğraflarımızı aldık ama renkli görüntüleri cd'ye çekememişlerdi , dün tekrar gittim , bu kez de ultrason cihazı bozuldu 2 saate yakın bekledim ama sonuçta bebeğimi bir kez daha gördüm, görüntülerimizi cd'ye çektiler akşam eve gelince de babamız ve ablamız seyretti  :hello2:
Çok şükür herşey yolunda  :amin: ultrasona göre tahmini doğum tarihimiz  SAT a göre 4 Nisan ama geç döllenme olduğu için doktor 10 Nisan dedi , bu durumda 4-10 Nisan arası kızımızı bekliyor olacağız inşallah  :love9:
Tam net görüntü alamadı çünkü elleriyle sürekli yüzünü kapattı, sanırım içeriye giren ışık onu rahatsız etti, bir ara iki elini yanağına koydu, dirseğiyle suratını kapattı, burnunu tuttu, esnedi  :love7: Allahım daha doğmadan bu güzellikleri yaşamak bile bir mucize  :amin: İnşallah bu hasreti çekenler de en hayırlı zamanda bu güzel duyguları tadarlar  :amin:  :amin:

HAYIRLISI İLE SAĞLIKLI ŞEKİLDE EVLADINI KUCAĞINA ALIRSIN İNŞALLAH BENİM KIZIMDA NİSAN DOĞUMLU ÇOK GÜZEL ZAMANA GELİYOR DOĞUMUN ÇOK RAHAT EDERSİN DARISI BAŞIMIZA İNŞALLAH:)