Kizlar ecre abla oluyor...erkek kardeş geliyor..HAMİLEYİMMMM

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 07 Temmuz , 2013, 00:21:39

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

:nazar: :nazar: kevserim ticker ne güzel olmuş şafak saymaya başladık hep beraber  :love9: :love9: benim kuzumada yeni arkadaş geliyor oğluma belki erkek arkadaş gelir ha  ;) :k06: :k06:

Ya-semin

gözün aydın kevser, Allah tamamına erdirsin...
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

__nil__

cnm gözün aydın allah tamamına erdirsin kucağına almak da nasip olsun inş

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kevserrrrrrrrrrrrrrr
Deli gibi mutlu oldum canımın içi ay gözlerim doldu yemin ederim Allah tamamına erdırsı saglıkla al ınsallah yavrunu kucagınaaaaaaaaaaaa
Süper bır haberrrrrr

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Temmuz , 2013, 11:59:16
:nazar: :nazar: kevserim ticker ne güzel olmuş şafak saymaya başladık hep beraber  :love9: :love9: benim kuzumada yeni arkadaş geliyor oğluma belki erkek arkadaş gelir ha  ;) :k06: :k06:
:opucuk: SAGOL CANIM EVET SAYMAYA BASLADIK BAKALIM BİZİM DAHA ONUMUZDE COOOKKK ZAMAN VARRRR  :k06: HAYIRLI EVLAT OLSUNDA KIZ ERKEK HİÇ FARKETMEZ SAGLIKLI SIHAYTLI OLSUN  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: __nil__ - 13 Temmuz , 2013, 14:40:56
cnm gözün aydın allah tamamına erdirsin kucağına almak da nasip olsun inş
:opucuk: SAGOL CANIM AMİNNN

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 14 Temmuz , 2013, 15:05:24
Kevserrrrrrrrrrrrrrr
Deli gibi mutlu oldum canımın içi ay gözlerim doldu yemin ederim Allah tamamına erdırsı saglıkla al ınsallah yavrunu kucagınaaaaaaaaaaaa
Süper bır haberrrrrr
:opucuk: :opucuk: CANIMIN İÇİİİİ SAGOL TATLIM AMİNNNN  :y25: :y25: BENİMDE GÖZLERİM DOLDU DUYUNCA  GÖZDEM DUA ET BİZE YARIN İLK DR GITCEZ BAKALIM KALP ATISINI DUYABİLCEZMI

_inci_tanem_

kevsercim duydum çok şaşırdım boncuğum büyümüşte abla oluyomuş RABBİM 2.kuzunuda sağ salim kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

GELSQMİNQ

kevsercim cnm hayırlı olsun anaamm hepimiz gün saydık beraberce şimdi herkez ikinciyi yapıyor bende hiç cesaret yok :) allah  yardımcınız olsun inşaallah

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 19 Temmuz , 2013, 00:38:53
kevsercim duydum çok şaşırdım boncuğum büyümüşte abla oluyomuş RABBİM 2.kuzunuda sağ salim kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin:
evet canim boncuk buyudu abla olcak ins amin tatlimmmm

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: DİLVİN - 19 Temmuz , 2013, 10:36:04
hayırlı olsun kevser
sagol canim amin
Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 19 Temmuz , 2013, 20:12:00
kevsercim cnm hayırlı olsun anaamm hepimiz gün saydık beraberce şimdi herkez ikinciyi yapıyor bende hiç cesaret yok :) allah  yardımcınız olsun inşaallah
sagol canim aminn sizide bekliyoruz arkamizdan :))

<<<betty>>>

kevsercim canandan almıştım haberini ama tebrik etmek nasip olmamıştı..
çok sevindim canım,Rabbim güç kuvvet versin sana, çocukla hamilelik zor geçer sanırım, inşallah rahat bir hamilelik geçirirsin  :amin:
Allah sağ salim kucağına almayı da nasip etsin  :opucuk:

xxcansuxx

demet zor olsada geçip bitiyor şöyle geriye bakıyorumda o mide bulantılarını buğlemle nasıl geçirmişim Allah yardımcı oluyor bir şekilde bak bitti gitti 8.ayımdayım  :k06: :k06: