tecrübelerinize ihtiyscim var

Başlatan Yaşamsebebim, 04 Temmuz , 2013, 23:30:38

« önceki - sonraki »

Yaşamsebebim

Slm kizlar bugun drdaydim
18 haftalik oldu bebesim kizimda olan belirtiler bundan olmadi migdem hic bulanmadi ve daha hic kilo almadim ama kizimda böyle degildim sabahlari migdem cok bulllanirdi dr. Kiza benziyo dedi bugun daha sonra yok duymamis ol ben bisey demedim önce saglikli ve hayirlu olmasi tabiki ama acaba erkek olabilirmi tabi isterim hem kiz annesi hemde erkek ikisinide
Tatmak isterim dr neden öyle dediki???

Aşkk

05 Temmuz , 2013, 01:02:45 #1 Son düzenlenme: 05 Temmuz , 2013, 01:04:57 Aşkk
öncelikle hayırlı olsun rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inş  :amin:
tecrübeli demişsin sen benden tecrübelisin gerçi ama yazmak istedim  :k06:
dr un bence emin olmadığı için yada kesin konuşmamak için lafını geri çekmiştir  :dontknow:
bi daha ki kontrolun de net olarak söyleyecektir  ;)
ayrıca hiç kilo almaman da enteresan  :icon_scratch: nasıl oluyo bu anlamıyorum  :-ooo  :k06:

Yaşamsebebim

Gercekten canim hic kilo almadim kizimda 4 aylikken nerdeyde 5 kilo almistim bunda gram dahi yokk

Aşkk

nasıl olur ama yaa bünye meselesi demek ki  :dontknow:  bebeğin kaç kilo doğdu  :icon_scratch:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende kizimda cok bulantim vardi kiloda baya almistim ama simdiki tersi midem bulanmadi cok bide ilk aylarda kilo almadim sonrasinda aldim tabi  :suclu:
:nazar: :nazar:

Aşkk

benim de hiç bulantım olmadı ne bulsam yiyenlerden de değilim ama kilo aldım  :dontknow:
şimdi durdu ama hala çıtırım  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Aşkk - 05 Temmuz , 2013, 01:41:25
benim de hiç bulantım olmadı ne bulsam yiyenlerden de değilim ama kilo aldım  :dontknow:
bende 10kilo aldim toplamda ama nereme aldim anlamadim  :k06: :k06: top gibi karnim var yanlar yok  :dontknow:

Yaşamsebebim

Gercek kizimda ilk aylarda cok aldim 18 haftalik karnimdaki hic kilo almadim hatta 1 kilo verdim miigdemde hoc bulanmsdi ams cok siyomiyorum

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 05 Temmuz , 2013, 01:47:06
bende 10kilo aldim toplamda ama nereme aldim anlamadim  :k06: :k06: top gibi karnim var yanlar yok  :dontknow:
belki erkektir top gibi olunca öyle delerya kac aylik seninki

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: sultan43 - 05 Temmuz , 2013, 01:48:39
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 05 Temmuz , 2013, 01:47:06
belki erkektir top gibi olunca öyle delerya kac aylik seninki
erkek zaten cnm  :k06: :k06: ben hem rüyamda görmstüm hemde kizimda ne yasadiysam bunda tersini yasadim bide asiri et yedim bunda kizimda tiksinmistim  :k06: bu sene bizim burda zaten erkek senesi  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

7.ayimi bitircem yakinda insallah  :amin: :opucuk: hem cocuk hem hamilelik nasil gidiyo  :k06: yakinda iki cocuklu olcaz bide yas araligi cok yok bakalim napcaz  :-ooo :k06: :k06:

Yaşamsebebim

Bakalim kizlar ya kizimin yanina hangisi gelecek haxirli ve ssglikli olsunds sma dr neden öyle dediki kiza benzixo sma ben bisey dememis kabul et dedii anlsmadimmmm

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 05 Temmuz , 2013, 01:53:18
7.ayimi bitircem yakinda insallah  :amin: :opucuk: hem cocuk hem hamilelik nasil gidiyo  :k06: yakinda iki cocuklu olcaz bide yas araligi cok yok bakalim napcaz  :-ooo :k06: :k06:
yad araligi ne kwdar canim

Aşkk

benimde top gibi yaa önden önden gidiyo bide sivri  :k06: :k06:
kızlar Allah yardımcınız olsun  :amin: ne güzel birlikte büyürler sonrada rahata erersiniz  :hieyt:
bende şimdi den ikincinin planlarını yapıyorum  :suclu:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: sultan43 - 05 Temmuz , 2013, 01:55:24
Bakalim kizlar ya kizimin yanina hangisi gelecek haxirli ve ssglikli olsunds sma dr neden öyle dediki kiza benzixo sma ben bisey dememis kabul et dedii anlsmadimmmm
hayirlisi olsun  :amin: belkim tam görmemistir ondan demistir  :dontknow: ben 20.haftada ögrendim bide dün gene dedi erkek oldugunu  :hieyt: