Bebeği aşağıda olanlar

Başlatan sinemis, 28 Haziran , 2013, 22:32:34

« önceki - sonraki »

sinemis

Kızlar merhaba 19 haftalık hamileyim.
Kasıklarımda iğne batması gibi ağrılarım vardı.
Bugün doktora gittim.
Bebek aşağıda dedi ama rahim ağzı kapalı dedi.
Rahim ağzı kapalı olması iyiymiş.
Serum ve iğne yaptılar.
5 gün yatıp dinlen sonra gel bakalım dedi .
Kızlar çok korkuyorum hala kasıklarımda iğne batması gibi ağrılar var.
Bişey olur mu?  :crybaby2: :crybaby2:
Benim gibi olan var mı?
Kramp giriyor gibi oluyor ara ara....
İnşallah bebeğime bişey olmaz
Çok endişeleniyorum.

asya81

canım içini ferah tut benim hep öyle aşağıdaydı bebeğim doğana kadar hatta doktor asla kalkma yerindn tuvalet dışında dedi ben yine dinlemedim :suclu: ve suni sancıyla doğdu açılam uzun sürdü aşağıda olmasına rağmen
zor oldu ve kızım 5. haftasından doğum haftasına kadar doğum pozisyonundaydı hep ağrı batma kasılma yaşadım şükür bişi olmadı
sende bol bol dinlen rahat ol
allaha emanet olun

funda2

Canım aynı şekilde benimde bebğim doğuma kadar hep aşağıdaydı şükür doğuma kadar bi sorun yaşamadım.doktora ağrılarım için gittiğimde yorgunluğa bağladı 1o günlük raporlarla arada dinlendirdi.şükür beebğimi dünyaya getirdim 20 günlük oldu bugün..

Lă_Tăhzen!

Aynı haftalarada bana doktor demşti bebegn aşagda diye eşimle ilişkîye girmememi ve bol bol dinlenmemı soylemştı ben tatılde oldugum ıçın dınlenmek pek mumkun olmamştı bol bol gezıydum kramplar ozelıkle sabahları çok oluyodu ikı buklum kalydum başka bı doktora gıttım o bebegn nerde oldu.u onemli degl farketmez dedi ıçımı ferahlattı şuan 25 haftalgz hala asagda hareketlernı hep asagda hssedyrum umarım erken doguma neden olmaz 1.çocukta olunca dınlenmek pek mumkun olmuyor malesf