kızlar haberlerimiz var sizlere

Başlatan izemsevi, 28 Haziran , 2013, 13:40:46

« önceki - sonraki »

izemsevi

bugün ense kalınlığını ölçtürmeye ve genel kontrole gittik maşallah sağlıklıyız çok şükür 1 hafta önde gidiyor ense kalınlığımız 1.2 çıktı 2li tarama yaptırmak istemedik yaptırmıyacağız dr çok israr ettik cinsiyetini oda zorla bir tahmin söyledi %60 kız gibi duruyor ama genede belli olmaz 10gün sonra kesin diyeb,lirim dedi bakalım  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar:

allahım çocuklarımızı korusun isteyen her din kardeşimede bu duyguları tatmayı nasip etsin

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah  :nazar: :nazar: cinsiyet icin erken bence degisebilir  :laughing7: hayirlisi olsun  :amin:
:nazar: :nazar:

nelss

iyi çkmıs canım sonucun  :nazar: :nazar: ben hem 2li hem 3lü yaptrdm cinsiyette yanılma olabilir bncede

izemsevi

valla kılzar ilk çocugumdada dr bu haftada %60 kız demişti öyle çıktı allahtan hayırlısı evet erken bakalım 2 haftaya netleşir

özlem0609

canım haberlerınız guzel,cınsıyetı degısebılr,yınede sen bısey alma sımdıden,biz 18. haftada öğrenmıstık,2 li ve 3lüyu bızde yaptrdık,Allha sukur bı sıkıntımız cıkmadı,sen bılırsın,Rabbım korusun bebıslerımızı :amin: :amin: :amin:

izemsevi

yok zaten şimdi özlemcim bişey almam tarama testlerini yaptırmak istemememin sebebi kızımda yaptırdım 2linin sonucu 1/270 çıkmıştı sınırda 250imiş çok tedirgin olmuştuk bencen kendimi bunalttım sonra 3lü yaptırdık o gayet iyiydi ama tabi doğana kadar hep tedirgindim en son profa gittim oda ben bu testleri önermiyorum baştan benim hastam olsaydınız yaptırmanızı istemezdim hepsi olasılık testi vs şeyler söyledi kızımda yaşadığmı yaşamamak için yaptırmadım ense kalınlığı normal çıktı şükür burun yapısıda oluşmuş dedi oyüzden yaptırmadım

Aşkk

maşallah canım  :nazar: biz de hiç bir testini yaptırmadık dediğin gibi daha çok tedirginlik ve gergin bekleyişler :dontknow:
rabbim sağ sağlim kucağımıza almayı nasip eder inş  :amin: cinsiyette de hakkınızda hayırlısı neyse rabbim onu versin  :amin: haber verirsin bize de  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende ne kizimda nede oglumda yaptirmadim test filan  :k06: yani burda kanunda böyle bi sorun olmadikca yapilmiyo en dogrusuda bu bence Rabbime emanet yavrularimiz  :amin: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

testler zaten bir ihtimal kesin sonuç değil bu sonuçlara bakıp hamileyken psikolojisi bozulan taaa amniyon sıvısı aldıran ailelelr var sonuçta bir şey çıkmıyor... rutine bindirmiş drlar para için şart diyorlar  :caca: :caca: :caca: ben kızımda sadece 2li yaptırdım onuda eşim çok istedi beni dinlemedi yaptıralım nolcak diye neyse oğlumda da yapalım dedi dr ben yaptırmadım
sağlıkla gelsin kuzularımız bu arada cinsiyet için bence %60 dediyse kız çıkar pipisini görürdü bu haftada erkek olsaydı bakalım netleşince öğreniriz  :love7: :love7: :opucuk:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 05 Temmuz , 2013, 01:49:51
bende ne kizimda nede oglumda yaptirmadim test filan  :k06: yani burda kanunda böyle bi sorun olmadikca yapilmiyo en dogrusuda bu bence Rabbime emanet yavrularimiz  :amin: :nazar: :nazar:

aynen bende yaptirinca ne degiscekki sanki Allaha emnaet :))

Hayirli olsun canim saglikla al kucagina banada 12.haftada demisti kiz gibi diye seninde  ilki  kiz  cok guzel olcak :)

iklima

rabbim sağlıkla doğumunu da nasip etsin ınş.

ben de istemedim taramali testleri ama ense kalinligini söylemedi kızlar bana burun gelisimi felan
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Balböceği

izemsevi

canlar geçen hafta salı kahverengi lekelenmem oldu drumu aradım izine çıkmış başka dr yönlendirdi kontrol etti bebek gayet iyi haftasıyla uyumlu gidiyor cinsiyet olarakda %80 erkek dedi bugün kendi drumda muayenem vardı oda %90 kız bana güvenin dedi böyle arada kaldım neyseki bebeşimin sağlığı iyi 5haftada kanamalarım başladı halen ara ara devam ediyor progestan igne vurunuyorum

makaron

%90, %80'e göre daha buyuk ihtimal :))

izemsevi