Göğüs kremi kullanıyor musunuz?

Başlatan özlem0609, 28 Haziran , 2013, 11:46:56

« önceki - sonraki »

özlem0609

kızlar gecenlerde bi arkadasla konusurken dogumdan 2 hafta once gogus kremını kullanmamı onerdı,kendısı kullanmıs,emzırırkende kullanıyo halaa,göğsünde çatlak,yarık,kanama olmamıs,emzırırken cok rahat ettıgını soyledı,hatta lansınoh dıye bı marka adı verdı,cevremdekı herkeste onerıyo bunu.bende kullanmayı dusunuyorum,var mı aranızda kullanan

sudenaz85

bana da onı önerdiler ama şimdiden başla dediler ben 1 ay sonra başlıycam çok iiymiş hatta emzirirkende sürüyormuş zararı yokmuş yani

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

iyi bari benim evde var yakinda basliyim kullanmaya cünkü cok korkuyom o aciyi tekrar yasamaktan  :-\ :-\
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

özlem0609

kıme soruyosam cok ıyı dıyolar,bende dr a danısmak ıstemıyorum  dırek alıcam,internetten arastırıyorum,dun sordum bebe magazasından,muhtemelen haftaya kullanmaya baslarım bende

iklima

bende duydum kaçıncı ayda başliycaksiniz kızlar son ayda mi
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Lă_Tăhzen!

dun dus alirken farkettim is isten gecmis catlamis bile goguslerim yinede badem yagi kullaniyorum emzirme doneminde de zeytinyagi kullaniyodum iyi geliyodu tabi yara olup o aciyi cektikten sonra aklim basima gelmisti

Aşkk

bende bugün siparişini verdim bu kremin çok iyi diye duyuyorum  :dontknow:
benim de göğüs ucum kuru ve çatlak uzun süre önce başladı inş sıkıntı yaşamam  :sad1:
kübracım 1 ay kala kullanılmaya başlanıyomuş göğsü emzirmeye hazırlıyomuş  :dontknow: gelsin başlıcam hemen sudecim bence sende  şimdi den al başla sonuçta 1 ayımız kaldı  ::)

xxcansuxx

banada kızımda dr bir krem yazmıştı doğumdan önce kullanmaya başla ama çatlayacağı varsada fayda etmez dediydi hiç kullanmadım... normal bağdoku yenileyici devletin ödediği bir krem... bu hamileliğimde çok kötü çatlayacak sızım sızım sızlıyor şimdiden geçen o kremi kullanmaya başladım doğumdan sonrada kullanılıyormuş... lansinohu bende herkesden duydum çok güzelmiş...

birde arkadaşlaım şimdiden arada zeytinyağı sür çatlamıyor dediler oda işe yarıyormuş...

iklima

dr a mi söylediniz o mu marka verdi?
hangi markayi aldiniz.
bi de küçük göğüs uçlarri için pompa yapıldigini duydum yapan var mi?yapınca süt gelmez mi ki

Hepsi Bu..!

Aşkk

05 Temmuz , 2013, 22:15:49 #9 Son düzenlenme: 05 Temmuz , 2013, 22:17:28 Aşkk
çatlaklar için dr da bi kaç tane krem yazdı ama hiç birini almadım çünkü çatlayacağı varsa çatlıyo  :dontknow:
cildim kuru olmasına rağmen hiç umursamıyorum o yüzden ama şuan çatlağım yok  :icon_scratch:
sadece göğüs ucum çatladı ve kurudu vazelin de çok iyi geliyor  :icon_thumright:
kübracım ne dediğini ben anlamadım doğum sonrası içinmi diyosun  :icon_scratch:

♣ ђคtเςє ♣

ben kullanıyorum onu ne yarık oldu ne yara ne acı var emerken  :icon_thumright: tavsiye ediyorum özlemcim en yakın örnek olarak  :k06:

özlem0609

kızlar benım dedıgm o krem hamılelık catlakları ıcn deıl,emzırırken yara olup kanamasını engellemek ıcın lansınoh.hatıcecım bende dogumda 1-2 hafta once kullanmayı dusunuyorum,hamılelık catlakları ıcın de pregnacare kullanıyorum ama bence bı faydası yok,göbişim hala catlak  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

iklima

Alıntı yapılan: Aşkk - 05 Temmuz , 2013, 22:15:49
çatlaklar için dr da bi kaç tane krem yazdı ama hiç birini almadım çünkü çatlayacağı varsa çatlıyo  :dontknow:
cildim kuru olmasına rağmen hiç umursamıyorum o yüzden ama şuan çatlağım yok  :icon_scratch:
sadece göğüs ucum çatladı ve kurudu vazelin de çok iyi geliyor  :icon_thumright:
kübracım ne dediğini ben anlamadım doğum sonrası içinmi diyosun  :icon_scratch:
yok canım doğum öncesini diyorum.
konu biraz karışmiş catlaklara dönmuş.
göğüs ucundan bahsediyorum ben göğüs ucu küçük olanlar ilk emzirme döneminde çok zorluk çekiyormuş bebek tutamiyormus felan onun için dogumdan önce pompa yaparak büyütüldüğünu duydum uclarin.ama süt felan gelmz mi bi sakincasi olmaz mi sizce onu diyorum

Hepsi Bu..!

Aşkk

evet bende anlamadım göğüs ucundan bahsederken çatlağa geldik  :ehi: :ehi: :ehi:
doğum öncesi kullanılması sakıncalı bence çünkü normalde elle sıkılması  erken doğuma neden oluyormuş

iklima

ay allah korusun.rabbim zamaninda kolay doğum nasip etsin ınş.

dr a sormadan bisey yapilmamali bence

Hepsi Bu..!