kızlar bugün ense kalınlığımız ölçülecek

Başlatan izemsevi, 28 Haziran , 2013, 08:27:46

« önceki - sonraki »

izemsevi

kızlar bugün saat 11de dr gideceğim ense kalınlığı ölçülecek bebişimin dularınızı bekliyoruz hayırlı haberlerle dönelim kimbilir belki cinsiyetide belli olur dualarınız bizimle olsun

nelss

Alıntı yapılan: izemsevi - 28 Haziran , 2013, 08:27:46
kızlar bugün saat 11de dr gideceğim ense kalınlığı ölçülecek bebişimin dularınızı bekliyoruz hayırlı haberlerle dönelim kimbilir belki cinsiyetide belli olur dualarınız bizimle olsun
insallah herhangi bi sorun çkmaz   canım :amin: :amin: bende çok heycanlıydm testlerde hepsini yaptk kurtulduk çok şükür  :hello2: :hello2: darısı da senin basına  :amin: :amin: cinsiyet için biraz erken sanki  :icon_scratch: :icon_scratch:

izemsevi

canım benim ilk çocugumdada 12. haftada %60kız demişti 14.haftada %100 kız dedi belki belli olur :k06:

nelss

Alıntı yapılan: izemsevi - 28 Haziran , 2013, 09:37:16
canım benim ilk çocugumdada 12. haftada %60kız demişti 14.haftada %100 kız dedi belki belli olur :k06:
4. aya kadar yanılma payı olabiliyor tabi doktor iyiyse bilebilir :)
arkadasımn öyle oldu 14. haftada gitti %80 erkek demis sonra kız demiş doktor  :icon_scratch:

izemsevi

hayırlısı olsun canım tabi kızım olduğu için ikinci bebeişiminde erkek olmasını istiyorum ama rabbim tek sağlıklı bir bebk versinde gerisi boş

nelss

aynen öyle  canım önemli olan sağlık :icon_thumright:  ama ynede insan merak ediyo cinsiyeti  :k06: :k06: bende hep erkek olsun istemiştim  :ehi: :ehi: Allah gönlüne göre verir  ins.  :amin:

sudenaz85

benimkini 12 haftada söyledi çıktı da :k06: tabi doğunca kesinleşecek :ehi:

cananyakut

zerrinplt

Dualarımız seninle canım inş bi sorun çıkmaz