28 Nisan , 2024, 21:38:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeklerde alerji testi

Başlatan cute552, 03 Haziran , 2013, 21:03:41

« önceki - sonraki »

cute552

merhaba kızlar kızım 6.5 aylık geçen çarşamba doktora hırıltısı var diye götürdüm uzun zamandır var diye hem bendede nezle bulaştı doktor soğuk algınlıgı verdi hırıltısı burnundanmış bişeye alerjisi olabilir dedi 10 gün kullansın diye alerji ilacı verdi 6 gün oldu kullanalı sanki hırıltısı çogaldı yani pek etki etmedi perşembe günü kontrolü var bakıccak etke edicekmi diye acaba kızıma alerji testi yaptırabilirmiyim isteye bağlı kanda bakılıyormuş öyle duydum nerdeyse dogdugundan beri hırıltılı temizlesemde aynı ne yapmalıyım sizce?

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

paşamm

canım bebeklerin genizleri-gırtlak yapısı tam oluşmadığı için normal korkma..bende oğlum doğduğundn beri burnu tıkalı die hep serum fizyolojik damlatıp burun aspiratörü ile temzlyrdum ama değişen bir şey olmuyrdu..ne burun akıntısı,ne haalsizlk vs hiçbirşey yoktu sadece hırıltı yinede bu dediklerimi yapıyordm..oğlum şimdi 11 aylık hırıltısı neredeyse hiç kalmadı diyebilirim büyüdükçe burun yapısı vs geliştiği için hırıltı kalmıyr..bende test yaptırmayı düşündüm ama gerek kalmadı şuan için..test yaptırmk faydalıdır tabi..ama bana kalırsa bikaç yıl sonra yaptırırım..için rahatlayacaksa yaptır sen testi..ama kırıltı içinse bir süre daha bekle istersen