27 Nisan , 2024, 16:59:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

mandalinaportakal

amin cnm Allah bizi yönetenlerin kalbine merhamet versin.çoluk çocuk herkes hasta.hadi bizim imkanımız var da musluk suyundan uzak durabiliyoruz ama bir damacana 8-10 lira arası.imkanı olmayan ne yapacak?  :sad1:

zen_s

Evet ya yazık gerçekten alamayın ne yapsın biz düşünüyoruz bunu büyüklerinde düşünmesi gerek
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

büyükler düşünmüyor. şebeke suyu içilebilir diyor. Ankara'da  dizanteri, mikrop kaynaklı rahatsızlıklar artmış

mandalinaportakal

Allah ıslah etsin ne diyeyim.insan o suyun mikroplu olduğunu bile bile evladına nasıl içirsin?Allah büyüklerin insafına bırakmasın,işte o zaman yandık.

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 17 Eylül , 2014, 11:39:51
büyükler düşünmüyor. şebeke suyu içilebilir diyor. Ankara'da  dizanteri, mikrop kaynaklı rahatsızlıklar artmış
içilebilir demek ne kadar kolay rabbim bildiği gibi yapsın
Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 17 Eylül , 2014, 11:41:54
Allah ıslah etsin ne diyeyim.insan o suyun mikroplu olduğunu bile bile evladına nasıl içirsin?Allah büyüklerin insafına bırakmasın,işte o zaman yandık.
allahım merhamet etsin bize kimsenin eline bırakmasın
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

mandalinaportakal

Allah eşlerimize,bizlere güç versin de çalışıp evlatlarımızın geleceklerini garantiye alalım.biz bizi düşünmezsek kimse düşünmeyecek.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 17 Eylül , 2014, 11:51:39
Allah eşlerimize,bizlere güç versin de çalışıp evlatlarımızın geleceklerini garantiye alalım.biz bizi düşünmezsek kimse düşünmeyecek.
amin.

ยรlคภ๓คz göภlüm

zen_s

Günaydın Ayşe nasılsın canım

mandalinaportakal

günaydın herkese nasılsınız?

zen_s

Günaydın canım iyi allah şükür sen nasılsın

ยรlคภ๓คz göภlüm

iyiyim canım. sadece uykuya doyamıyorum. kerata çok sık uyanıyor. sen nasılsın?

mandalinaportakal

ben de iyiyim
bugün hava soğuk ve kapalı. kış geldim diyor artık  :k06:
son 2 haftam sonra evdeyim  :basardim:

ยรlคภ๓คz göภlüm

burada hava güzel. sefan olsun, evin keyfini sür

zen_s

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 18 Eylül , 2014, 08:45:48
ben de iyiyim
bugün hava soğuk ve kapalı. kış geldim diyor artık  :k06:
son 2 haftam sonra evdeyim  :basardim:
ohh keyfini sür canım evdeyken doya doya tadını çıkar  :hello2:
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 18 Eylül , 2014, 08:42:12
iyiyim canım. sadece uykuya doyamıyorum. kerata çok sık uyanıyor. sen nasılsın?
bende iyiyim canım burda hava yağmurlu bulutlu serinledi bende uykuluyum canım hadi sen oğluştan bana ne oluyor  :ehi:  :ehi: havalardan olabilir