Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 17 Eylül , 2014, 09:01:45
günaydın hanımlar

günaydın, nasılsın

Alıntı yapılan: zen_s - 17 Eylül , 2014, 09:06:11
sağolun kızlar  :opucuk: vallahi herkese söylüyorumki utanıpda bi daha içmeyeyim  :laughing7:  :laughing7:
hem diyet spor bide sigarayı bırakmak gençlik iksirini buldum sanırım  :occasion14:

süpersin canım. ben de sonunda regli oldum. nerdeyse 1,5 yıl sonra ilk kez :ehi: :ehi: :ehi:

mandalinaportakal

ben de iyiyim. havalar serinliyor artık  :basardim:
hadi gözün aydın ayşe, uzun zaman sonra tanıştın kırmızı kartla  ;D

zen_s

hadi gözün aydın  :ehi: 1.5 yıl sonra nasıl bir duygu heyecanlımı  :toothy10:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

ay kızlar evet çok heyecanlıyımış  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burda biraz önce yağmur yağdı. tam yaz yağmuru... kış gelmesin  :y25: :y25: :y25:  yaz mevsimini seviyorum   

mandalinaportakal

ben de aksine havalar serinlesin diye dua ediyorum  :laughing7:
yandım bu yaz Allah'In gücüne gitmesin.hem hamilelik hem bu kadar sıcak hava çok ağır geldi.
bol bol yağmur kar yağsın bu kış barajlar dolsun
yoksa halimiz harap  :dontknow:

zen_s

Mecburen gelecek kış mevsimi ben özledim sanki  ;) aslında benimki değişiklik arayışı kıyafetler falan değişiyor o hoşuma gidiyor  ;D kış gelincede yazı özlerim ben  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 17 Eylül , 2014, 09:49:35
ben de aksine havalar serinlesin diye dua ediyorum  :laughing7:
yandım bu yaz Allah'In gücüne gitmesin.hem hamilelik hem bu kadar sıcak hava çok ağır geldi.
bol bol yağmur kar yağsın bu kış barajlar dolsun
yoksa halimiz harap  :dontknow:
orası öyle birçok  şehirde barajlar kurumuş. burası bile suyu bol bir şehir oldu halde komşu ilin barajından su gelecekmiş o da ağır metaller içerdiğinden içilmesi sakıncalıymış

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 17 Eylül , 2014, 09:50:14
Mecburen gelecek kış mevsimi ben özledim sanki  ;) aslında benimki değişiklik arayışı kıyafetler falan değişiyor o hoşuma gidiyor  ;D kış gelincede yazı özlerim ben  :k06:

gelmesi zorunlu evet. benim kış alışverişine çıkmam gerekecek. geçen yıl hamilelikten dolayı yırtmıştım. :ehi: :ehi: :ehi:

mandalinaportakal

burda suların hali acınası.kızılırmak'tan aktarmaya başladılar,ona da kanalizasyon ve diğer atıklar karışmış  :-ooo yemeğe,çaya,diş fırçalamaya her şeye damacana kullanıyoruz.insanlar akın akın hastanelere gidiyor enfeksiyonlardan

zen_s

ben bu kış bişey almıycam sadece bot ve cizme alıcam bu kış kilo vermeya çalışıcam idealime ulaşana kadar kıyafeti yasakladım kendime  ;)

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 17 Eylül , 2014, 09:56:14
burda suların hali acınası.kızılırmak'tan aktarmaya başladılar,ona da kanalizasyon ve diğer atıklar karışmış  :-ooo yemeğe,çaya,diş fırçalamaya her şeye damacana kullanıyoruz.insanlar akın akın hastanelere gidiyor enfeksiyonlardan
canım Ankara'da mı yaşıyorsun. orda banyoda sirkeli su kullanıyorlarmış. bebek olunca sadece onu kaynamış soğutulmuş suda yıka. meyve ve sebzeleri yıkadıktan sonra mutlaka kurumasını bekle. bulaşıklarını da yıkadığında kurumadan kullanma

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 17 Eylül , 2014, 09:56:33
ben bu kış bişey almıycam sadece bot ve cizme alıcam bu kış kilo vermeya çalışıcam idealime ulaşana kadar kıyafeti yasakladım kendime  ;)

zayıfladığında kendine bir sürü cici alırsın

zen_s

Allahım halimize bak yıl 2014 sulara kanalizasyon karışıyor  :cussing:

Evet Ayşe bende öyle yapıcam şıkır şıkır giyinecem  :k06: :k06:

mandalinaportakal

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 17 Eylül , 2014, 10:28:52
canım Ankara'da mı yaşıyorsun. orda banyoda sirkeli su kullanıyorlarmış. bebek olunca sadece onu kaynamış soğutulmuş suda yıka. meyve ve sebzeleri yıkadıktan sonra mutlaka kurumasını bekle. bulaşıklarını da yıkadığında kurumadan kullanma
evet canım ankaradayız.musluğu bi açıyoruz su bulanık akıyor ne kadar klorla beyazlatmaya çalışsalar da.ve felaket kötü kokuyor.inanır mısınız banyo bile kötü kokuyor,suyun kokusu sinmiş rutubetli gibi  :dontknow: elimizden geldiğince dikkat ediyoruz,geçen patates haşladım ona bile damacana suyu koydum

zen_s

Çok zor canım Allah yardımcınız olsun  :amin: