27 Nisan , 2024, 21:04:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

mandalinaportakal

02 Eylül , 2014, 10:32:36 #3390 Son düzenlenme: 02 Eylül , 2014, 11:04:12 mandalinaportakal
bu sene her zamankinden sıcak sanki.ya da hamileyim diye bana öyle geliyor.

zen_s

bu sene gerçektende çok sıcak eşimin aileside Ankara da onlarda öyle söylüyor karadeniz bi nebze daha serin ama burdada nem bizi bunaltıyor
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

mandalinaportakal

az kaldı yakında serinlemeye başlar havalar.sonra da yaz gelsin diye yakınırız :laughing7:
oğlum yaz bebeğiydi çok rahattı,üşütür hasta olur diye korkmadım hiç.
kız kışa doğru doğacak nasipse.bakalım bu nasıl olacak

zen_s

olsun ya artık evler rahat kış yaz fark etmiyor bizler şanslıyız vallahi büyüklerimiz neler çekmiş  :D
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

mandalinaportakal

di mi..
nesiller rahatladıkça nazlanıyor :)

zen_s

Evet herşey gözümüzde büyüyor sıkılıyoruz hemen annem 3 çocuklu çalışan bayandı hafta sonları merdaneli çamaşı makinesinde tüm gün boyunca çamaşır yıkardı kadıncağız bizim banyolarımızı yaptırırdı banyo kazanında suyu ısıtırdı uğraşırdı tüm gün sonrada işe giderdi pazartesi günü.İlk ototmatik makineyi alıp çalıştırdığımızda anacığım ne dualar etmişti icad edene  ;D

mandalinaportakal

:nazar: cnm annene
eskiler hep öyleymiş,mecburiyetler daha güçlü yapıyor sanırım insanı

ยรlคภ๓คz göภlüm

nelss

nelss

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 01 Eylül , 2014, 15:30:56
maşallah nelss oğluna,denize gidecek kadar büyümüş :nazar:
zen_s ben çok okudum soğan kürünün faydasını görenleri ama hiç cesaret edemedim açıkçası.bişeyleri tamir etmeye çalışırken bozmaktan korktum.zaten adet düzensizliğim yoktu
evet canım 10. ayını doldurdu çok şükür bide bana sor ama nasıl büyüttüğümü  :k06: :k06:

mandalinaportakal

oğlanlar zor büyüyor gerçekten.biz ilk 3-4 ayı aşırı gazlı geçirdik.kabus gibiydi 2 saat deliksiz uyusam kendimi şanslı hissediyorum  ;D

nelss

o günlerimizi hatırlamak ble istemiyorum ben oğlum kolikti  :sad1: :y25: :y25: :y25:

mandalinaportakal

hepsi geçiyor.benim sıpa şimdi 3 yaşında.etrafımda pervane oluyor.anne sen otur yorulma diyor,odasını topluyor,oyuncaklarını yerleştiriyor,sofra kurup kaldırırken yardım ediyor.çamaşır bile seriyor inanır mısın  :aferin: :nazar:

nelss

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 03 Eylül , 2014, 14:16:10
hepsi geçiyor.benim sıpa şimdi 3 yaşında.etrafımda pervane oluyor.anne sen otur yorulma diyor,odasını topluyor,oyuncaklarını yerleştiriyor,sofra kurup kaldırırken yardım ediyor.çamaşır bile seriyor inanır mısın  :aferin: :nazar:
:nazar: :nazar: maşallah  :nazar: :nazar: inşallah benim tosunumda öyle olur  :laughing7: :laughing7:  :amin: :amin:

mandalinaportakal

olur cnm inş.bebeklikleri zor geçen çocuklar büyüyünce çok akıllanıyorlar.