Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 01 Eylül , 2014, 11:43:33
ilkinde 9.ayda işe dönmüştüm arkadaşlarım şok olmuştu beni görünce :D hamile kaldığımdan daha zayıftım çünkü. oğlum çok memeciydi, emzirerek verdim kiloları.
darısı buna inş  :amin:
o zaman verirsin canım malum iki çocuk daha zor  :D
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

mandalinaportakal

nasıl olacak bakalım çok meraktayım :D

zen_s

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 01 Eylül , 2014, 11:45:09
inş sağlıklı bir hamilelik geçirirsin canım.
kilo verince insan daha kolay hamile kalıyor  :basardim:
evet haklısın hele bi pkolular için şart kilo vermek ideal kiloya inmeliyim çünkü oğlumda ideal kilomda hamile kalmıştım gerçi yaşta 25 idi ama  :suclu:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 01 Eylül , 2014, 11:46:31
nasıl olacak bakalım çok meraktayım :D
az kaldı merakının son bulmasına canım hayırlısıyla

mandalinaportakal

kilo kaybı+egzersiz+şeker ilacıyla hamile kaldım ben bir pkolu olarak.darısı başına  :amin: :amin:

zen_s

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 01 Eylül , 2014, 11:49:49
kilo kaybı+egzersiz+şeker ilacıyla hamile kaldım ben bir pkolu olarak.darısı başına  :amin: :amin:
Amin canım inşallah  :opucuk: ben kaçar kızlar öğle arası mama yemeye gidiyorum öpüldünüz  :opucuk:

mandalinaportakal

zen_s

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 01 Eylül , 2014, 11:55:09
afiyet olsun  :wave:

Sağol canım yemeğimi yedim geldim kimse varmıııı  :director:

mandalinaportakal

zen_s

selamlar nasılsın bakalım cici anne

mandalinaportakal

çok şükür canım su içmekten masada duramıyorum :D
sen nasılsın oğlun kaç yaşındaydı?

zen_s

benim oğlum 10 yaşında canım beşinci sınıfa başlıycak Allahın izniyle

mandalinaportakal

maşallah koca adam olmuş kurtarmış artık kendini  :nazar:

zen_s

Evet kardeşi olsa bakar yani o derece  :k06: gecen arkadaşın kızı geldi elinden tuttu gezdirdi bize hiç sıkıntı olmadı  :laughing7:

zen_s

O çocuktan sonra keşke kardeşim olsa demeye başladı daha önceleri istemiyordu hiç kardeş falan şimdi çok istiyor  :aferin: