27 Nisan , 2024, 23:10:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım senin de bebeğin olacak inşallah.  inşallah en kısa zamanda kendi bebişini seveceksin

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 01 Eylül , 2014, 10:10:13
canım senin de bebeğin olacak inşallah.  inşallah en kısa zamanda kendi bebişini seveceksin
İnşallah canım  :opucuk: Allahım hayırlısıysa nasip etsin hep derim mevlam neylerse güzel eyler biz istiyoruz rabbim hayırlısıysa versin inşallah  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

mandalinaportakal

zen_s

rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

mandalinaportakal

iyiyim canım,hafta sonu rehavetini atmaya çalışıyorum üstümden :)
sen nasılsın? nasıl gidiyor diyet/egzersiz?

zen_s

bende iyiyim canım  ;D Gayet güzel gidiyor regl oldum şişkinlik falanda gitti fit hatun olma yolunda ilerliyorum  :occasion14:

mandalinaportakal

:nazar:
doğumdan sonra ben de eski fit halime dönmek istiyorum.bakalım ne kadar zamanda nasip olacak

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 01 Eylül , 2014, 11:34:21
bende iyiyim canım  ;D Gayet güzel gidiyor regl oldum şişkinlik falanda gitti fit hatun olma yolunda ilerliyorum  :occasion14:

ohhh sefan olsun canım   :occasion5: :occasion5:

zen_s

Diğer hamileliğinde ne kadar zamanda kilolarını vermiştin belki bundada öyle olur.Amannn ben hamiş olsam valla kilo falan dinlemem duba gibi olayımda bebişim olsun yeterki  :love9: :love9: :love9:  :laughing7: :laughing7:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 01 Eylül , 2014, 11:37:41
:nazar:
doğumdan sonra ben de eski fit halime dönmek istiyorum.bakalım ne kadar zamanda nasip olacak

dönersin merak etme. ben 7 ayda eski kiloma döndüm  bir de regli olsam eski halimden de zayıf olacağım. ikinci çocukta daha hızlı kilo veriliyor derlerdi de inanmazdım

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 01 Eylül , 2014, 11:40:13
Alıntı yapılan: zen_s - 01 Eylül , 2014, 11:34:21

ohhh sefan olsun canım   :occasion5: :occasion5:
Sağol canım daha yolun başındayım verecem kilocukları yaza kadar fit olucam inşallah bu yaz bi nane yiyemedim kışın beceririm belkim  :ehi: :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 01 Eylül , 2014, 11:41:01
Diğer hamileliğinde ne kadar zamanda kilolarını vermiştin belki bundada öyle olur.Amannn ben hamiş olsam valla kilo falan dinlemem duba gibi olayımda bebişim olsun yeterki  :love9: :love9: :love9:  :laughing7: :laughing7:

canım o günleri de göreceğiz inşallah.  koca göbüşlü diye dalga geçeceğiz seninle  :ehi: :ehi:

mandalinaportakal

ilkinde 9.ayda işe dönmüştüm arkadaşlarım şok olmuştu beni görünce :D hamile kaldığımdan daha zayıftım çünkü. oğlum çok memeciydi, emzirerek verdim kiloları.
darısı buna inş  :amin:

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 01 Eylül , 2014, 11:42:51
Alıntı yapılan: zen_s - 01 Eylül , 2014, 11:41:01

canım o günleri de göreceğiz inşallah.  koca göbüşlü diye dalga geçeceğiz seninle  :ehi: :ehi:
Geçin geçin koca göbüşlü duba zeynoda diyin  :toothy10: :toothy10:

mandalinaportakal

inş sağlıklı bir hamilelik geçirirsin canım.
kilo verince insan daha kolay hamile kalıyor  :basardim: