28 Nisan , 2024, 05:18:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

mandalinaportakal

çok süper gerçekten.ben de hem çalışıyorum hem oğluma bakıyorum hem ev işleriyle ilgileniyorum hem de bebek bekliyorum :D annem de kayınvalidem de çok uzak şehirdeler. senede 1-2 ancak görürüm. ama şükürler olsun eşim her konuda yardımcı o yüzden bir şekilde idare edebiliyorum

ยรlคภ๓คz göภlüm

29 Ağustos , 2014, 10:44:22 #3331 Son düzenlenme: 29 Ağustos , 2014, 10:46:34 ยรlคภ๓คz göภlüm
ben de hep temizliği kendim yapıyordum hatta doğumdan önce ve sonra da yaptım ama mayıs ayında doktora gittiğimde sağ kolumu kullanma yoksa ameliyat olsun dedi.  kontrole gitsem kesin hemen ameliyat diyecek. çünkü bir ay boyunca hiç kullanmazsan ( sağ kolunu yok say dedi) ilaçları düzenli kullanırsan ve buz kompleksi yaprasan düzelebilir dedi. bebekle ne mümkün. oğlum sürekli kucağımda  oysa hiç kucağına almayacaksın dedi :ehi: :ehi:
mayıstan bu yana abla gelip temizliğimi yapıyor gerçi ben de hiç rahat durmuyorum  mesela dün ablaya kolaylık olsun diye balkonu yıkadım ütü çok olduğunda ütüyü yapıyorum.

kayınvalidemle aynı binada oturmak büyük kolaylık, iyi de anlaşıyoruz kafa dengi. hatta görümcem bana " sen abimden çok annemle uyumlusun" diyor :D birlikte kahve içmeye dışarı çıkarız, alışverişe gideriz. dün birlikte plaja  gittik. 

mandalinaportakal

geçmiş olsun canım ne var kolunda?annemin bir dönem çok şiddetli ağrılar vardı, donuk omuz dedi doktorlar.aylarca fizik tedavi aldı ama çare olmadı.en son bir alternatif tıp merkezinde sülük tedavisi oldu.hayvanlar kolundaki kirli kanı ve ödemi temizlediler. o şifa oldu. darısı başına..

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım  kolumda uyuşma, ağrı ve his kaybı var. kas çıkışması gibi bir şey galiba. gerçi doktor o kadar basit değil dedi. ameliyatta tüm kolu açmak gerekiyormuş  fazla da dinleyememiştim. kontrole çağırdı ama kesin ameliya diyecek diye gitmedim. dediğim gibi  söylediklerine hiç uymadım.

mandalinaportakal

Allah acil şifalar versin.dikkat et kendine.daha yaşın çok genç.senden ilgi bekleyen 2 evladın var.mutlaka tedavine devam etmelisin

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım oğlum sütten   ayrılınca tekrar gideceğim. emzirme döneminde ilaç veremem, ilaçla tedavi olabilir dedi. 

mandalinaportakal

anladım canım hayırlısı olsun.tez vakitte şifa bul inş. :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın bayanlar, iyi haftalar

zen_s

Günaydın canım nasılsın  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

iyiyim canım sen nasılsın?

zen_s

Bende iyiyim canım çok şükür sıkıntı yok  :muzz: :muzz:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

hiç olmasın. benim de bebişim konuşmaya başladı. bana ennne (anne) diyor, abisi dedesine seslenmişti o da dede dedi . bir de uykusu geldiğinde nen diyor.

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 01 Eylül , 2014, 09:39:20
hiç olmasın. benim de bebişim konuşmaya başladı. bana ennne (anne) diyor, abisi dedesine seslenmişti o da dede dedi . bir de uykusu geldiğinde nen diyor.
:nazar: :nazar: :nazar: maşallah suphanallah kuzuya oyyy yerim onu ben valla koklarım mis kokuluyu  :opucuk: :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

sağol canım. burda olsan da yesen. adına uygun güleç yüzlü oğluşum

zen_s

Ya zaten diyorum madem bebiş olmuyor bebeği olan biri olsada yesek doya doya  ;D