Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

mandalinaportakal

günaydın hanımlar
32.haftaya giriyoruz Allahın izniyle.zaman ne çabuk  geçiyor :nazar: :basardim:

makaron

Ayy en guzel zamanlar. 32 hafta ve sonrasibda ben dogumdan sonra gezemdm diye sokak sokak gezmeye baslamistim. Hele dogum izninden sonra iyice zivanadan cikmistim. Gece 1 lerde 2 lerde eve gelirdik. Son gune kadar araba kullandim. Nerdeyse doguma kendim gidecektim o sekil yani. Vay be ne gunlerdi.

mandalinaportakal

en iyisini yapmışsın makaron.ben de oğlumda o durumdaydım.doğuma 5 gün vardı,istanbulda bir yakadan diğer yakaya arkadaşlara gitmiştik,korkmuşlardı bizim evde doğuracaksın diye :D yine aynıyım,akşamları mutlaka çıkıyorum yürüyüşe, oğlanı parka götürüyorum, sürekli peşindeyim. kendimi böyle daha iyi hissediyorum

ยรlคภ๓คz göภlüm

36. haftada sancım çıkmıştı doktor dinlenmem gerektiğini söyledi o gün de artık izne ayrılmıştım. oğlum kardeşim bizi eve mi hapsedecek şimdi dedi.  ben de boşver oğlum hadi dışarı çıkarım  dedim arabaya atladık gezdik. nstte  sancım çıkıyordu ama ben evde durmuyordum hatta yürüyordum bile. 

mandalinaportakal

benim doğum yaptığım güne kadar nst'de sancım çıkmıyordu.hiç doğurmayacakmışım gibi hissediyordum.ta ki o gece sancılar başlayana kadar.bunda farklı olur mu bilmem.sanki aynı gidiyor her şey

Z. Katip

35+4 haftalığım. geçen hafta cuma günü gittim doktora nst de sancım çıkmadı. ama beni bu rahatsız edenler nedir onu anlayamadım hala yaa. hayırlısı bakalım.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Z. Katip - 26 Ağustos , 2014, 10:40:25
35+4 haftalığım. geçen hafta cuma günü gittim doktora nst de sancım çıkmadı. ama beni bu rahatsız edenler nedir onu anlayamadım hala yaa. hayırlısı bakalım.
doktorun birşey söylemedi mi?

ยรlคภ๓คz göภlüm

Z. Katip

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 27 Ağustos , 2014, 08:28:04
Alıntı yapılan: Z. Katip - 26 Ağustos , 2014, 10:40:25
doktorun birşey söylemedi mi?

günaydın canım. yok bişey söylemedi.

ยรlคภ๓คz göภlüm

bebek ters mi duruyor?  o da ağrı yapar.

mandalinaportakal

günaydın  :hello: sizin oralarda da havalar çok sıcak mı? ben yanıyorum resmen. eşim hava gayet iyi diyor ama ben 50 derece gibi hissediyorum  :icon_pale:

Z. Katip

yok canım dönmüş bebek. ayak ağrıları diyorlarya o sanırım.

mandalinaportakal bizim durumumuzdakilerde hep aynı  :cildir:50 den aşağı değil hava   :sunny:

ยรlคภ๓คz göภlüm

yaz hamileliği zor. ilk oğlum eylülde doğdu, çok zor bir yaz geçirmiştim. çok sıvı tüketmeye çalışın

mandalinaportakal

benim oğluş ağustosta doğmuştu.bu ekimde gelecek nasipse.ikisinde de yazı dibine kadar yaşamış oldum :D Z.Katip ne güzel dönmüş bebeğin.bakalım benim hanım ne durumda.haftaya kontrolümüz var.

Z. Katip

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 27 Ağustos , 2014, 09:17:36
benim oğluş ağustosta doğmuştu.bu ekimde gelecek nasipse.ikisinde de yazı dibine kadar yaşamış oldum :D Z.Katip ne güzel dönmüş bebeğin.bakalım benim hanım ne durumda.haftaya kontrolümüz var.

hayırlısı gülüm yaa. zaman iyice daraldı valla. sende 34-35 hafta gibi falandın sanki dimi