28 Nisan , 2024, 21:40:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

mandalinaportakal

30. haftadayız çoğu bitti şükür  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bebişine kavuşmana az kalmış. ilk çocuğun kaç yaşında

mandalinaportakal

3 yaşında Allah bağışlarsa.
senin de 2 tane var takip ettiğim kadarıyla.Allah bağışlasın

ยรlคภ๓คz göภlüm

amin. evet iki  oğlum var. seni zorlu ama çok güzel bir serüven bekliyor

mandalinaportakal

oğlumdan zorluklara alışkınım ;D çok gazlı bir bebekti.inş kardeşimiz kolay bir bebek olur

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah. benim de büyük çok zor bir bebekti çok şükür küçük daha rahat

ยรlคภ๓คz göภlüm

bayanlar günaydın nasılsınız,?

Z. Katip

ยรlคภ๓คz göภlüm

Ay! sancıların mı başladı, kaçıncı haftadasın? benim de doğum bir ay kala sancılarım başlamıştı hatta doğum iznine ayrılacağım hafta doktor sancın çok, dikkatli ol demişti.

mandalinaportakal

günaydın  :opucuk:
kızım kick box yapıyor:)

ยรlคภ๓คz göภlüm

ay ne güzel. oğlum da çok hareketliydi şimdide de çok hareketli. abisi elinden tutup yürütüyor.. geri geri  emekliyor

mandalinaportakal

maşallah onlara.hayalimdeki tablo :nazar:
oğlum da dün bebeklik kıyafetlerini hazırlamama yardımcı oldu kardeşi için.'anne bunları kardeşim giysin' dedi,çok hoşuma gitti

Z. Katip

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 19 Ağustos , 2014, 09:31:34
Ay! sancıların mı başladı, kaçıncı haftadasın? benim de doğum bir ay kala sancılarım başlamıştı hatta doğum iznine ayrılacağım hafta doktor sancın çok, dikkatli ol demişti.

başladı valla. 35. haftanın içindeyim. adet sancısı gibi oluyor. bazen çok tuhaf karnımı yırtacak gibi hareket ediyor. yolda yürürken nedenini bilmediğim bir şekilde çıkacakmış gibi hissediyorum. erkenmi dersin sancılara.  :crybaby2: :y25:

ยรlคภ๓คz göภlüm

yo erken değil benim de o haftalarda başladı 36. haftada nst de sancı çıktı. büyük oğlumda olmamıştı ama bu hemen gelmek istedi. bu durumu doktorunla paylaştın  mı?

mandalinaportakal

Z. katip,bebek doğum pozisyonuna geçti mi?biz 30. haftayız ve hala geçemedik.oğlum da çok geç dönmüştü.sezeryandan çok korkuyorum inş dönmemezlik yapmaz kızım