Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

mandalinaportakal

herkese merhabalar.aranıza yeni katıldım sayılır.
6 haftalık hamileyim  :hello:

EMEL 26

Hayirli olsun allah saglikla kavuştursun inşallah
Kızlarımla hayat çok güzel💖

mandalinaportakal

teşekkür ederim. 8 hafta geçmiş aradan. 14 hafta olduk bile.

lagrima

Yeniden geldim nbr kızlar eskilerden kimler var bakamm

_inci_tanem_

iyiyiz hamd olsun ama eskilerden pek kimse yok muhabbet yok konular güncellenemiyo bu yüzden çok sakin buralar bende arada bakıp çıkıyorum :( bu arada hamişmişsin RABBİM sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin  :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

lagrima

Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 12 Mayıs , 2014, 15:42:18
iyiyiz hamd olsun ama eskilerden pek kimse yok muhabbet yok konular güncellenemiyo bu yüzden çok sakin buralar bende arada bakıp çıkıyorum :( bu arada hamişmişsin RABBİM sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin  :amin:
Hayırlısı bakalim gelen giden olursa konuşuruz artık.  Evet hamileyim şoku da yeni atlattim. Sen nasilsin

_inci_tanem_

Vardır bundada bi hayır nasıl olsa evdesin ikisi bir arada büyürler sana belki biraz zor olur ama RABBİM verir bir kolaylık Ben iyiyim hamd olsun çalışıyorum annem bakıyo oğluşa idare etmeye çalışıyoruz

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

lagrima

Evet bir hayır vardır.  Baya bi zor olacak ama bakalım nasıl üstesinden geleceğiz göreceğiz :)) Allah yardım etsin valla zor yada benim gözümde baya büyüdü bu durum.calisma iyidir ya benim önündeki bi 6 sene daha is yok 35 den sonrada kim napsin beni çalıştırın geçerim herhalde :D
Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 13 Mayıs , 2014, 11:31:03
Vardır bundada bi hayır nasıl olsa evdesin ikisi bir arada büyürler sana belki biraz zor olur ama RABBİM verir bir kolaylık Ben iyiyim hamd olsun çalışıyorum annem bakıyo oğluşa idare etmeye çalışıyoruz

DENİZGÖZLÜM81

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  şükür gelen oldu sayfaya nasılsınız kızlar

lagrima

Iyide deniz gözlüm. Senden nbr millet Nerede yavv önceden bir sürü kişi vardı sohbette şimdi eskilerden kimseler yok. Eda emine gonca falan nerede

DENİZGÖZLÜM81

İNAN HİÇ BİLMİYORUM BURCU VE BİR KAÇ ARKADAŞDA YOK BEBİŞLERİ OLANLAR KAYBOLUYOR CANIM BENDE İYİYİM BEBEŞİ BEKLİYORUM 7 HAFTALIK ŞİMDİ KALP ATIŞI İÇİN GİDİCEM BAKALIM UMARIM BUKEZ SAĞLIKLI KUCAĞIMA ALIRIM

lagrima

Amin inşallah cnm benimde o kadar yarın gidicem kalp atışını duymaya bakalim

_inci_tanem_

sohbet bölümündeki arkadaşlardan bir çoğu ayrıldı bir tatsızlık sonucu mod.lardan bahsediyosunuz sanırım emine ve gonca olarak emineden haberim yok gonca buralardaydı bebişten dolayı giremiyo sanırım artık uzunca zamandır kimseler yok gibi tenha buralar :( inşallah hayırlısıyla sağlıkla bebişleriniizn kap atışlarını duyar sağ salim alırısnız kucaklarınıza  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

DENİZGÖZLÜM81

inşallah canım sayfaya giresim gelmiyor eski tadı yok eskiden şen şakrakdı ütü muhabbetleri oluyordu  :k06: :k06: :ehi: :ehi: :ehi: ama şimdi sıkıcı  :sad1:

_inci_tanem_

bende sürekli açık değilim artık bir bakınıyorum çıkıyorum çünkü ben girdiğimde hiç kimse olmuyor gün içinde  :'(

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına