28 Nisan , 2024, 06:59:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

Günaydın kızlar  :hello: bugün benim yerime bir bayan işe başlıyor, ona eğitim vereceğim için ve yanımda oturağı için siteye çok fazla giremeyebilirim haberiniz olsun.
Herkese kolay gelsin, güzel ve hayırlı bir hafta olsun  :sunny: Bebek haberleri alırız inşallah bu hafta  :hello2:

zen_s

Günaydın canım  :opucuk: hafta sonu çok gezmekten bugün grip olmuşum  :k06: leyla gibi duruyorum öylesine sitedede kimsecikler yok  :-\
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

iklima

gunaydinlar
gecmis olsun zeynepcim
evet kimsecikler yok eskiden cok kalabalikti kimin ne yazdigini sohbette takipleyemiyodum simdi de yazacak kimse yok.gecmis olsun bu arada sen de yakalandin sonunda demek
biz de sabahin 6 sindan beri fon makinesi esliginde sakinlesmeye calisiyoruz.
gunduzleri muyfakta asprotor sesiyle sakinlestiriyodum artik o kesmiyor.
bundan korkuyorum patliycam bisey olcak diye.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

zen_s

Alıntı yapılan: iklima - 13 Ocak , 2014, 09:38:06
gunaydinlar
gecmis olsun zeynepcim
evet kimsecikler yok eskiden cok kalabalikti kimin ne yazdigini sohbette takipleyemiyodum simdi de yazacak kimse yok.gecmis olsun bu arada sen de yakalandin sonunda demek
sağol canım şifayı kaptım evet inşallah fazla tutulmam fön makinesi sesinemi sakinleşiyor senin yaramaz  :k06: Bu bebeler insanı ne hallere sokuyor dimi  ;D yakında elektrik süpürgesine geçersiniz artık
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

Gunaydin bayanlar zeynep gecmis olsun

ponçik

Alıntı yapılan: iklima - 13 Ocak , 2014, 09:38:06
gunaydinlar
gecmis olsun zeynepcim

vay yaramaz  :k06: bakalım biz neyle sakinleştireceğiz doğunca  :laughing7:

Zeynep geçmiş olsun ıhlamur iç bol bol  :-\
Ayşecim hoşgeldin son bir haftaya girdiniz  :hello2: kavuşmaya az kaldı

zen_s

Çok sağolun kızlar  :opucuk: Ayşe canım hayırlsıyla az kaldı bebişi kucaklamaya Allah sağlık sıhhat versin  :amin:

ponçik

Kızcağıza biraz iş verdim, muhasebeyi öğrenmeye çalışıyor  :suclu: ben de buraya takılıyorum , çok fenayım  ;D

zen_s

:ehi:  :ehi: :ehi: olsun çöemz olmak kolay değil bizde az yapmadık çömezlik  :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Sormayin az kaldi ne güzel rahattik macera baslayacak artik  :) :)

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 13 Ocak , 2014, 10:59:49
:ehi:  :ehi: :ehi: olsun çöemz olmak kolay değil bizde az yapmadık çömezlik  :k06:
Doğru söylüyorsun  :laughing7:

Ayşecim çok heyecanlıyım  :hello2: artık maceralarını dinlyeceğiz

Dün akşam komşuya gittik, k.v benim için çok kilo aldı totosu büyüdü demiş  ::) komşum beni görünce aaaa dedi , noldu dedim, ben de nasıl bir şişkoyla karşılaşacağım diye beklerken hiç kilo almamışsın ki dedi  :ehi: ay bi iyi geldi ki moral oldu vallahi  :laughing7: birilerine de kapak olurdu ama yanımda değildi  :toothy10:

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 13 Ocak , 2014, 11:03:11
Sormayin az kaldi ne güzel rahattik macera baslayacak artik  :) :)
maceralarını buradan takip edeceğiz inşallah rahatlık battı anam bize  :ehi: :ehi:
Gonca canım ben demiştim sana çok kilo almamışsın diye kaynana değilmi ille birşey bulacak derken bende bir kaynana adayı olduğum hatırlayarak susuyorum  :ehi: :ehi:

ponçik

:toothy10: :toothy10: evet doğru kaynana Zeyno
ama şu bir gerçek ne ekersen onu biçersin  :suclu:

zen_s

Hımm doğrudur canım benim kaynana uzakta fazla bişey ekemiyorum demekki bişey biçemiycem  :k06: :k06:

ponçik

Neyse Allah o günleri göstersin de o zaman düşünürüz  :flowers: