28 Nisan , 2024, 14:47:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

iklima

massallah minise rabbim sağlıkla kavusmanizi nasip etsin ınş.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

CAN TANEM

Kızlar biri beni sezeryan konusunda rahatlatsın korkmaya basladım çarsamba günü alabilirim dedi doktorum  :y25:

makaron

Ayşecim cok merak ettim seni dr bişey defi mi? Kim bilir be kadar korktun. Iyıdır merak etme ama o korku yetıyor işte insana. Allah yardımcınız olsun.

makaron

Aynurum inşallah bebeğin gelişimini tamamlamıştır ama 37. Haftadan sonra korkmayın diyor drlar. Sezeryandan da korkma ben henüz yaşamadım ama çok arkadasım oldu. Dr un da ıyı bir dr biliyorum eminim çok tecrübelidir.

makaron

Kızlar sabahtan beri bogazım agrıyor. Ateşim yok şükür ama bugün biraz bakım yapıyım kendime. Ihlamur kaynatsam içilir mi hamilelikte pazar pazar dr u aramıyom

ponçik

Alıntı yapılan: makaron - 05 Ocak , 2014, 12:26:29
Kızlar sabahtan beri bogazım agrıyor. Ateşim yok şükür ama bugün biraz bakım yapıyım kendime. Ihlamur kaynatsam içilir mi hamilelikte pazar pazar dr u aramıyom
Gecmis olsun canim
İhlamur icebilirsin, elma sirkeli suyla gargara yapabilirsin, o da rahatlatir ama mutlaka doktora git cok salgin var ve bogaz agrisiyla basliyor. Ben dun gittim antibiyotik verdi, ben iyilesmessem bebege de gecermis, o yuzden ihmal etme bol bol yat dinlen sivi tuket

Sevalcim yarin kavusuyorsun bebegine insallah guzel haberlerini aliriz

Aynurcum korkmana gerek yok cok rahat ve kolayca ve saglikla bebegine kavusacaksin insaalah

iklima

geçmis olsun tatlım.ihlamuru gönül rahatligiyla içebilirsin ınş iyi gelir dikkat et kendine bol bol dinlen

Hepsi Bu..!

ponçik

Ben de evdeyim kizimin odevlerini yapiyoruz, pek halim yok dinlenmeye calisiyorum, burnum tikali ve rahat nefes alamiyorum bunun disinda iyiyim

ponçik

Alıntı yapılan: iklima - 05 Ocak , 2014, 13:04:55

geçmis olsun tatlım.ihlamuru gönül rahatligiyla içebilirsin ınş iyi gelir dikkat et kendine bol bol dinlen

Hosgeldin canim naber bebegin ve sen nasilsiniz bakalim  :opucuk:

iklima

salgın var kızlar dikkat edin.
biz de iyiyiz kuşumun zaman zaman sorunlari oluyor ama çok şükür şimdilik ciddi bi sıkıntımız yok.
bende korkuyorum su ana kadar hasta olmadık ınş olmayiz ya

Hepsi Bu..!

iklima

hoşbulduk canım geçen sıkıntıliydik biraz buraya yazdim yazdim sonra bi baktım düşmüsüz telden yazıyorum zor oluyor tekrar da fırsatim.olmadi.
kaka problemimiz var.ama sanki çözuluyor yavaş yavaş.

Hepsi Bu..!

ponçik

Biz ailecek gripten nasibimizi aldik doktora gitmeden ilac alip dinlenmeden gecmiyor maalesef
Bence bebek gormeye gelenleri kibarca geri cevir, sonucta gelenler hasta olmasa bile mikrobu tasiyip bulastirabilirler Allah muhafaza

Kaka yaparken zorlaniyor mu, emiyor mu yoksa mama mi veriyorsunuz  :dontknow:
Belki ger emmeden sonra bir cay kasigi su verirsen iyi gelebilir
Ben de telefondan yaziyorum pc gibi kolay olmuyor evet

iklima

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 05 Ocak , 2014, 12:17:13
Kızlar biri beni sezeryan konusunda rahatlatsın korkmaya basladım çarsamba günü alabilirim dedi doktorum  :y25:

tatlım sezeryanda korkulacak hiç bisey yok bence hele de spinal olursa..ben normal doğum yaptım ama psikolojimden çok şey götürdü.kafan rahat gir.doguma doğumdan sonra ağrım.sizin olacak tabi biraz onu da bisekilde atlatirsin.eğer yardim edenin de varsa oh.mis

Hepsi Bu..!

iklima

Alıntı yapılan: ponçik - 05 Ocak , 2014, 13:16:45
Biz ailecek gripten nasibimizi aldik doktora gitmeden ilac alip dinlenmeden gecmiyor maalesef
Bence bebek gormeye gelenleri kibarca geri cevir, sonucta gelenler hasta olmasa bile mikrobu tasiyip bulastirabilirler Allah muhafaza

Kaka yaparken zorlaniyor mu, emiyor mu yoksa mama mi veriyorsunuz  :dontknow:
Belki ger emmeden sonra bir cay kasigi su verirsen iyi gelebilir
Ben de telefondan yaziyorum pc gibi kolay olmuyor evet

sadece anne sutu..kakasi sivi,katı değil dr ve sağlık ocağındaki hemsireye göre gazdan ikiniyor ama sonunda onlara da kabul ettirdim gaz değil yapamadigi için ikiniyor.gazi olsa anlarim ben ayaklarini çeker gaz sorununu çözüyoruz bi şekilde.ama sürekli ikiniyor sabah başlıyor giderek şiddetleniyor bazen geceyi buluyor yapip rahatlamasi.
çok ağlayan bi bebek değil onun kıvranıp ağladigini gördükce perisan oluyorum.ınş düzene girer bian önce zinko kullaniyorz suan

Hepsi Bu..!

ponçik

İnsallah duzelir canim, saglik ocagindakiler cok da anlamiyor galiba, kendi cocuk doktorunuz n ediyor bu duruma