28 Nisan , 2024, 08:44:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

Gonca canım geçmiş oldun :opucuk: evet söylediğin gibi eşim özür diledi hediyeler aldı çok şükür yeni yıla güzel girdik bir anlık öfkede olsa insan kırılıyor ama sonu güzel oldu  :love8: bugün adet oldum yarın doktora gideceğim ilaç yazacak
herkesin yeni yılı kutlu olsun hamileler sağlıkla doğum yapsın bebek isteyenler biran evvel hamile kalsın inşallah sevdiklerimizle mutlubir yıl geçirmek dileğiyle  :flowers:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

SABIRTAŞI

BENİM İÇİN HİÇTE GÜZEL GEÇMEDİ 2014 E EŞİMLE KÜS GİRDİK MORALİM SIFIR BU SEFER UZUNN BİR BARIŞMAYIDA DÜŞÜNMÜYORUM ANLASIN DEĞERİMİ ONA KALSA HİÇ SUÇU YOK TA BANA GÖREDE ÇOK CAN SIKICI SUÇU VAR...AMANNNN NEYSE UMARIM SİZLERE GÜZEL BAŞLAMIŞTIR YENİ SENENİN İLK GÜNÜ..................... SAADETÇİĞİM NASILSIN CANIM NELER  YAPIYORSUN FESİ DONDURDUĞUMDAN BERİ GÖRÜŞEMİYORUZ...BURAYADA AKLIMA ESARSE GİRİYORUM....

izemsevi

slm canlar evet prensesimize kavuşmaya çok az kaldı evimin temizliği bitti evde el değmed,l yıkanmadık dip köşe yapılmadık hiç bir yer kalmadı ama bende çooooooooooooooook yoruldum :honk: en azından uzun bir sürre dip köşe temizliğim olmayacak bavullarım yerleşti bir biberon ve emzik bir iki ıvır zıvır kaldı koncak cuma son kontrol var pazarteside inşallah doğum olcak biraz tırsıyorum ama kimseyede belli etmek istemiyorum hayırlısıyla kucağıma alsaydım rahatlıycam şekerlerimiz,kapı süslerimiz hazır,lohusa tacım felan hepsi hazırlandı bitti ya kızlar bana lavman yapılacakmış ama lavman sadece normal doğumda olmuyormu benim kısmetse spinal doğum olcak.bu lavman nasıl bir şey bir bilrn bana anlatsın vala netten okudum anlamadım bişey  sonra sonda takılacak gerçi sondayı ilk doğumdada takmışlardı ama şu lavman işi canımı sıktı pazartesi 6 ocakta 38+6 oluyoruz 4-5 günde önde gidiyor normal değilmi kızlar dr sordum 3-4 gün daha bekleyelimmi diye oda ikinci hamilelikler daha erken gelir bebk kanala iyice inmiş gün olarakta gelişim olarakta şükür önde gidiyor oyüzden normal bir tarih dedi büyük kızım iy,ce herşeyin farkında şimdilik kıskanmıyor ama doğunca bakalım ne olcak bana bolca dua edin pazartesi günü unutmayın kızlar gene girerim ama siz beni aklınızın bir köşesinde bekletin hepimize hayırlı doğumlar öptüm sizleri

zen_s

seval canım hayırlısıyla sağlıkla bebeğin gelicek inşallah sıkıntı yok ne güzel  :nazar: :nazar: :nazar: ben normal doğum yaptım evet lavman yaptılar banada çok afedersin makattan sıvı gönderiyorlar bağırsakların temizlenmesi için ama acı yada sıkıntı verecek bir durum değil canım anlamıyorsun bile ne olduğunu 1-2 saat hatta dahada erken zaman içinde tuvalette tüm içini boşaltıyorsun rahat bir şekilde  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 01 Ocak , 2014, 18:15:49
Gonca canım geçmiş oldun :opucuk: evet söylediğin gibi eşim özür diledi hediyeler aldı çok şükür yeni yıla güzel girdik bir anlık öfkede olsa insan kırılıyor ama sonu güzel oldu  :love8: bugün adet oldum yarın doktora gideceğim ilaç yazacak
herkesin yeni yılı kutlu olsun hamileler sağlıkla doğum yapsın bebek isteyenler biran evvel hamile kalsın inşallah sevdiklerimizle mutlubir yıl geçirmek dileğiyle  :flowers:

hatasını hemen fark etmesine  çok sevindim, gözün aydın.

ยรlคภ๓คz göภlüm

seval işlerini bitirmişsin artık  kızını bekliyorsun ne kadar heyecanlı... Allahım kızına sorunsuz, sağlıkla kavuştursun..

zen_s

Sağol Ayşem  :opucuk: mutlu sabahlar güzel bir gün olsun inşallah  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

izemsevi

zen_s

Günaydınlar Seval ve Ayşe canlar  :opucuk:

izemsevi

sabah 6.30dan sonra uyku tutmadı şimdide uykum geldi uyuz oldum kızım çizği film izliyor kızlar siz hastaneye gideken kaç bez koydunuz bebişe ben 2 gün kalçam 3.günde öğleden sonra çıkcaz 25-26 tane koydum yetermi :dontknow: yoksa tam paketimi alıyım bu arada goncacım kızına çok geçmiş olsun unuttum söylemeyi herkesin yeni yılı kutlu olsun

zen_s

Seval canım ben bir gece bile kalmadım hastanede ama benim oğlum sürekli kaka yapıyordu emziriyordum hemen altını dolduruyordu bayağı bez gitmişti bence sende işini sağlama al koy bir paket ne olacak ki fazlasını atacak değilsin eve geri götürürsün

ponçik

Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler kızlar  :flowers:
Zeynepcim sevindim sizin adınıza , en azından yeni seneye güzel girmişsiniz  :love9:
Sevalcim beni bile heyecan sardı şimdi  ::) inşallah sağlıkla kavuşursun kızına (hepimiz tabi ki)
ben normal doğum yaptım ama bana lavman yapmadılar, ama doğuma gittiğimde zaten 7-8 saatlik bir açlık durumum vardı muhtemelen o yüzden yapmadılar, Zeynonun anlattığı gibi korkulacak birşey yok  :icon_thumright: ben ne kadar bez götürdüğümü hatırlamıyorum ama sanırım normal doğum yapacaksam yarım paket koyarım, evimiz hastaneye yakın olduğu için bizim için sıkıntı yok ama sen her ihtimale karşı 1 paket koy
Sabırtaşı sıkıntılı bir durum olduğu belli, umarım düzelir aranız  :opucuk:
Ayşem senin de çok az kaldı  :hello2:

Ben de nihayet şifayı kaptım  :'(  dün gece sabah olmak bilmedi, boğazımın sağ tarafı feci ağrıyor, evdeki son minoseti de akşam eşime vermiştim , sabahı sabah ettim yani, kalkıp su içtim, bir lokma ekmek yedim vs.vs. ama geçmedi, sabah işe gelir gelmez hemen minoset içtim, çok şükür biraz daha iyiyim ama biliyorum geçici   :sad1:
Dün evdeki hastalara hizmet etmekten dinlenemedim bugün işyerinde dinlenirim artık , şimdi gidip ıhlamur içeyim (poşet ıhlamur)
Hepinize mutlu ve sağlıklı bir gün dilerim  :flowers:

zen_s

Gonca canım çok geçmiş olsun maalesef hastalık böyle bulaşıcı dikkat et kendine canım  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: izemsevi - 02 Ocak , 2014, 09:21:17
sabah 6.30dan sonra uyku tutmadı şimdide uykum geldi uyuz oldum kızım çizği film izliyor kızlar siz hastaneye gideken kaç bez koydunuz bebişe ben 2 gün kalçam 3.günde öğleden sonra çıkcaz 25-26 tane koydum yetermi :dontknow: yoksa tam paketimi alıyım bu arada goncacım kızına çok geçmiş olsun unuttum söylemeyi herkesin yeni yılı kutlu olsun

canım yeter ben de 20 kadar koydum zaten ilke günler fazla bez kirletmiyorlar ki... senin de yeni yılın kutlu olsun