Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 27 Aralık , 2013, 15:41:24
Alıntı yapılan: zen_s - 27 Aralık , 2013, 15:39:05
Gonca sırf senin için sabah yapıp sonucu yazıcam inşallah unutmam yapmayı uykulu uykulu

ayyy hadi inşallah çift çizgiyi görürüz hep beraber  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:
İnşallah canım ben pek umutlu değilim ama rabbim mucizesini vermişde olabilir hakkımızda hayırlısı  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Alıntı yapılan: makaron - 27 Aralık , 2013, 15:45:50
Canım gün geçtiyse hiç affetmez bence. Bence yap test bize de haber ver.
Aslı canım ben geç yumurtladım bu ay geçende klomen kullandım gecikmiştim güya kendime göre zaman belirledim  :k06: sabah yapıp sonucu buraya yazarım canım hamişlerim benim bu kadar hamişin arasında banada bulaşmış olabilir hamilelik :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

El verdim ben sana   :aferin:  kesin hamişsin  :k06:

zen_s

Sözde eşime keçiboynuzu pekmezi aldım ondan çok ben yiyorum üşüyorum diye ama gerçekten faydalı üşümüyorum artık eskisi gibi ve enerji veriyor bugün uykusuz olduğum  halde vücudum çok dinç yorgunluk yok süper bişeymiş  :icon_thumright:

zen_s

Goncam bu ay olmasamda yakın zamanda hamiş olacağıma inanıyorum el verdin ben de aldım kabul ettim  :k06:

ponçik

Bak aklıma geldi şimdi, ben en son adetimi yaz tatilinde annemin evinde oldum sonra bi daha adet olmadım hamiş kaldım, sen de anneni ziyarete gittin ya  :k06: hani totem yapiim diyorum  :laughing7:

zen_s

Evet ya tuttum bu totemi haklısın bende annemi gördüm yakın zamanda hatta son klomeni orda içtim  :k06: olabilir bak bak ne bağlantılar kuruyoruz  :ehi:

ponçik

En ufak ihtimali degerlendirmek lazım  :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

hadi bakalım zeynep, sıra sende

zen_s

Evet insanı ayakta tutan umutdur umudun yoksa herşey ters gider

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 27 Aralık , 2013, 16:30:33
Evet canım azmettim o şafak listesine gireceğim çok fena taktım ben o listeye  :ehi: İlk hedefim şafak listesi ileriii

ponçik

Oğlun olursa adına da Umut koyarız artık site ahalisi olarak  :laughing7:

zen_s

Umut güzel isim gerçekten ama eski erkek arkadaşımın ismi  :ehi: :ehi: eşim fenalık geçirir herhalde  koysam  :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 27 Aralık , 2013, 16:33:37
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 27 Aralık , 2013, 16:30:33
Evet canım azmettim o şafak listesine gireceğim çok fena taktım ben o listeye  :ehi: İlk hedefim şafak listesi ileriii

sen bu azimle ikiz bile yaparsın :D :D :D

zen_s

valla inan aklımdan geçti bugün  :-ooo telapati çok güçlü aramızda  :k06: artık ismimide ikiz annesi diye değiştiririm aklımdan geçende buydu