28 Nisan , 2024, 08:24:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

kaynanasıyla gittiği için öğrenmek istememiş , eşiyle beraber öğrenmek istediği için  ;)

makaron

Alıntı yapılan: ponçik - 27 Aralık , 2013, 12:07:34
Alıntı yapılan: makaron - 27 Aralık , 2013, 11:52:53
Kızlar selam tekrar evet merak ettim ama kocam olmadan içine sinmedi.

Bence de erkek çünkü dr hep bebişimiz diye hitsp ederken dün afacan yaramaz demeye başladı.

Hakkında hayırlısı olsun canım, eşin ne dedi peki bu duruma, olsun sen öğrenseydin mi dedi, yoksa iyi yapmışsın bi daha ki sefere beraber öğreniriz mi dedi?

Bensiz öğrenmek istememene sevindim dedi. Ben de olmak isterdim dedi. Ama şimdi merak ediyoruz. Dra telefon açıp sorsakmı diye düşünüyoruz.

makaron

27 Aralık , 2013, 13:06:15 #2642 Son düzenlenme: 27 Aralık , 2013, 13:21:25 ponçik
Alıntı yapılan: ponçik - 27 Aralık , 2013, 12:57:01
kaynanasıyla gittiği için öğrenmek istememiş , eşiyle beraber öğrenmek istediği için  ;)

Hee boyle de fesatım işte. Bidaa tovbe. Zaten beceremem bu kadar oluyo işte.

ยรlคภ๓คz göภlüm

bence de arayıp sorun...

makaron

Alıntı yapılan: mutluluk - 27 Aralık , 2013, 12:24:03
aslıcım ben anlamadım dr dan mı cekiniyon

Yok yavrum eşim trafikte kaldı yetişemedi bende kaynanayla girdim muayeneye eşim olmadan içime sinmedi.

zen_s

rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 27 Aralık , 2013, 13:19:35
Alıntı yapılan: ponçik - 27 Aralık , 2013, 12:06:25
Alıntı yapılan: zen_s - 27 Aralık , 2013, 11:43:33
Hormonlardan olmasın  ;D

acaba hamile miyim  :ehi:
Olabilir canım test yap istersen   :ehi: :ehi: :ehi:

acaba eczaneye gidip koca göbeğimle gebelik testi istesem eczacı bana ne gözle bakar  :ehi: 6 aylıkken test yapsam çift çizgi mi çıkar ne dersin  :k06: ayy amma para döktüm o testlere  ::) belki bu sefer çıkar belki bu yanlıştır belki bozuktur diye diye Rabbim nihayet nasip etti , inşallah bu mubarek gunde size de nasip eder  :love9:

zen_s

Amin canım inşallah  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

arkadaşım 6-7 aylıkken hamileyken başka bir arkadaşıma test aldı.. eczacı garip garip bakmış :D :D
hadi gonca ikimiz de test yapalım, benim de şüphem var  :D  :D

zen_s

Yapın yapın hatta emin olmazsanız kan tahlili yaptırın  :ehi: :ehi: müjdeli haberlerinizi bekliyorum kızlar  :ehi:

ponçik

Ben test kitimi hala saklıyorum ama renkleri silikleşmiş geçen gün çekmecemde buldum  :laughing7:

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 27 Aralık , 2013, 13:36:53
Yapın yapın hatta emin olmazsanız kan tahlili yaptırın  :ehi: :ehi: müjdeli haberlerinizi bekliyorum kızlar  :ehi:

:toothy10:  :toothy10:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 27 Aralık , 2013, 13:36:53

ama hayal kırıklığına uğramak istemiyorum :D :D

Alıntı yapılan: ponçik - 27 Aralık , 2013, 13:37:12
Ben test kitimi hala saklıyorum ama renkleri silikleşmiş geçen gün çekmecemde buldum  :laughing7:

ben de saklıyorum rengi biraz solmuş ama hala çok net

ponçik

bak şimdi testi yaptığım gün geldi aklıma  ::) gizli gizli yapmıştım, ikinci çizgi çıkınca kalbim yerinden çıkacak gibi olmuştu  :angel12:  kan testini yaptırana kadar da kimse görmesin diye çantamda saklamıştım  :love9:

zen_s

bende yumurtlama testlerimi saklıyorum  :ehi: :ehi: çift çizgiyi görmek güzel bir duygu