Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

makaron

Benim kv işini şansa bırakmadı. Zırr kapı baktım gelmiş. Mecbur gelecek

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: zaten kuruldan gelsin kararı çıkmıştı relax ol bence sen testin stresiyle bu kadar gerildin rahat ol kuzum  :aferin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

makaron

Artık napalım zaten dediğin gibi stresliyim inşallah atlatıyım da.

zen_s

Allahın izniyle güzel haberlerini bekliyoruz inşallah yaramazın turp gibidir  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah sonucun temiz çıkar

mutluluk

Aslicim ins 9 ay boyunca hamileligin mukemmel gecer
Yavrunu alirsin kucagina :amin:

makaron

Sagolun kızlar haber vericem. Heycanlıyım.

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah senin de güzel geçer Saadetciğim :D

ponçik

Aslıcım çok stress yaptın , bak bebeğin içeride gerilip ekranda net gözükmeyecek  :caca: eğer muayeneye girmeden okuyabilirsen çikolata yemeyi unutma  :icon_thumright: özellikle bitter
2 li testi karından ultrasonla bakıyorlar canım, Ayşenin dediği gibi artık alttan muayeneye ihtiyaç yok  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

oğlum da abisi gibi hurma yiyince yerinde durmuyor... abisi de iki hurma yediği zaman enerji patlaması yaşıyor :D
dün oğlumla süt içiyorduk... ben süt içince bebiş o kadar çok ve uzun süreli hareket etti ki oğlum elini karnımdan çekmedi... "anne kardeşim sütü çok sevdi, istersen benim sütümden de iç" dedi :D :D :D

ponçik

Ayy maaşallah kardeşine çok düşkün ve paylaşımcı bir abisi olacak Bera'nın  :nazar:
Benim kızım da kendine birşey alınca -özellikle kıyafet ya da oyuncak- kardeşini de hiç ayırmaz ona da alalım der  :hello2:

zen_s

yemek yedim ağırlık çötü  :sleepy1:
Ayşe oğlunun maşallahı var çok iyi bir abi olacak inaşallah

zen_s

Gonca ne güzel senin kızda paylaşımcı demekki inşallah doğuncada böyle olurlar  :amin: benim eltimin oğlu kardeşini görünce niye bunu getirdiniz ben vardım ya buna ne gerek vardı demiş  :ehi: :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ponçik - 26 Aralık , 2013, 13:32:08
Ayy maaşallah kardeşine çok düşkün ve paylaşımcı bir abisi olacak Bera'nın  :nazar:
Benim kızım da kendine birşey alınca -özellikle kıyafet ya da oyuncak- kardeşini de hiç ayırmaz ona da alalım der  :hello2:

canım aynen ona birşey aldığım da kardeşime almadın mı? der. kardeşine aldığım zaman daha mutlu oluyor

Alıntı yapılan: zen_s - 26 Aralık , 2013, 13:35:42
yemek yedim ağırlık çötü  :sleepy1:
Ayşe oğlunun maşallahı var çok iyi bir abi olacak inaşallah

inşallah canım.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 26 Aralık , 2013, 13:37:12
Gonca ne güzel senin kızda paylaşımcı demekki inşallah doğuncada böyle olurlar  :amin: benim eltimin oğlu kardeşini görünce niye bunu getirdiniz ben vardım ya buna ne gerek vardı demiş  :ehi: :ehi:

arkadaşımın da ikizleri olduğunda, oğlu neden bir tane getirmediniz, iki taneye ne gerek var demişti. ben de faturası duruyorsa birini iade edin demiştim :D :D :D