Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

Alıntı yapılan: makaron - 24 Aralık , 2013, 16:07:29
Birinciyi 3 yıla yakın bekledik ikinci nazlı olursa düşünemıyorum.

Allahım bunu bize sağlıkla bağışlasın da ikici kısmettevarsa olur.

inşallah sağlıkla kucağına gelsin de uzun bir süre ikinciyi istemeyeceksiniz zaten  :laughing7:

Zeynocum görmedim ben  :-\ o kadar da heveslenmiştik hepimiz

zen_s

Evet maalesef öyle ama çok yakında gelecek bebeği ben inanıyorum. :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Kesinlikle inanmak başarmanın yarısıdır yeterki Rabbim istesin senin de onun da bebişi gelecek  :amin:

makaron

kızlar bugün haftalar sonra ilk kez işe geldim. 1-2 toplantı var aralarda da işlerimi toparlıycam. bundan sonra haftada bir gun gelicem zorda kalırsam iki. işe gelme işi beni hep tedirgin ediyordu. yolum çok uzak olduğu için gözümde buyuyordu en azından doğuma kadar boyle idare edecekler. digger guner evden çalışıcam. içim biraz rahatladı.

ยรlคภ๓คz göภlüm

aslıcığım çok güzel... benim işim de öyle olsa ne güzel olurdu :)

ponçik

Aynen valla ne patronlar var , bizim şirket 1 ocakta bile açık  :igrenc:

zen_s

Kızlar merhaba  :wave:
1 ocakta şirketmi açık olurmuş  :cussing: :caca:
bir sopa göstereyim belki tatil yaparlar  :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

eneee yeni yılda mesai mi olur. noel aşkına  :ehi: :ehi: :ehi:

ponçik

herkes gelmiyor ama stoklarla ilgili kişiler gelecekmiş, ben gelmiyorum neyseki  ;D

zen_s

Alıntı yapılan: ponçik - 25 Aralık , 2013, 15:58:10
herkes gelmiyor ama stoklarla ilgili kişiler gelecekmiş, ben gelmiyorum neyseki  ;D
aman canım öyle olsun  :opucuk:

ponçik

ööfff sıkıldım midem yanıyo burnum tıkalı işler birikti canım istemiyor  :crybaby2:

makaron

canım ben de fabrikada çalışıyorum, fabrika yılbaşı yıl sonu cumartesi pazar demeden çalışıyo ama ilgililer geliyor.

ponçik

Çok şükür bugün de akşam oldu  :amin:

eşimin avcunda şişlik var iki gündür , ağrısı koluna vurmaya başlamış ev gidince acile gideceğiz inşallah öenmli birşey yoktur  :y25:

makaron

Geçmiş olsun canım allah şifa versin önemli biley değildir umarım

mutluluk

aslıcım nasılsın .haberini aldım tebrik ederim :opucuk: inan cok sevindim :flowers: :flowers: :flowers: